339447-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Dostawa Oleju Napędowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Oleju Napędowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cysternami samochodowymi oleju napędowego standardowego w ilości 660 m³. Olej napędowy powinien odpowiadać Polskiej Normie: PN-EN 590:2022-08 oraz poprawce do Polskiej Normy PN – En 590+A1:2017-06/Ap1 „Paliwa do pojazdów samochodowych – Oleje napędowe – wymagania i metody badań” oraz rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz.U. 2024 poz. 1018). przy czym przepisy rozporządzenia są bezwzględnie obowiązujące.
Vorherige Bekanntmachung767164-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
Menge660 000 Liter