See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 13 części
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ziemniaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 1 – Ziemniaki jadalne
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - część 1 Ziemniaki jadalne
Los: LOT-0002
Titel: Owoce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 2 – Owoce
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 2 Owoce
Los: LOT-0003
Titel: Owoce- Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 3 - Owoce- Dobry posiłek
Interne Kennung: 3/PN/DEG/WK/2025 - Część 3 Owoce- Dobry posiłek
Los: LOT-0004
Titel: Mrożonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 4 – Mrożonki
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 4 Mrożonki
Los: LOT-0005
Titel: Mrożonki- Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 5 – Mrożonki- Dobry posiłek
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 5 Mrożonki- Dobry posiłek
Los: LOT-0006
Titel: Warzywa konserwowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 6 – Warzywa konserwowane
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 6 Warzywa konserwowane
Los: LOT-0007
Titel: Warzywa konserwowane- Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 7 – Warzywa konserwowane- Dobry posiłek
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 7 Warzywa konserwowane- Dobry posiłek
Los: LOT-0008
Titel: Warzywa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 8 - Warzywa
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 8 Warzywa
Los: LOT-0009
Titel: Fasola, groch
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 9 – Fasola, groch
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 9 Fasola, groch
Los: LOT-0010
Titel: Warzywa II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 10 – Warzywa II
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 10 Warzywa II
Los: LOT-0011
Titel: Warzywa II- Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 11 –Warzywa II- Dobry posiłek
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 11 Warzywa II- Dobry posiłek
Los: LOT-0012
Titel: Kapusta i ogórki kiszone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 12 – Kapusta i ogórki kiszone
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 12 Kapusta i ogórki kiszone
Los: LOT-0013
Titel: Kiełki- Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 13 – Kiełki- Dobry posiłek
Interne Kennung: 2/PN/DEG/WK/2025 - Część 13 Kiełki- Dobry posiłek