See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infrastruktura do tworzenia kopii zapasowych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: - w ramach zamówienia podstawowego - rozbudowę warstwy składowania danych o dodatkowy deduplikator (zwany dalej „Urządzeniem”), - w ramach prawa opcji - minimalną rozbudowę - przyrost pojemności w pojedynczym kroku rozbudowy: 60TB RAW / 45TB netto, na warunkach i zgodnie z umową, Szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy (dalej: „SOPZ”) oraz ofertą Wykonawcy. 2. Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo opcji, z którego może skorzystać w terminie realizacji niniejszej umowy. 3. W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje - minimalną rozbudowę - przyrost pojemności w pojedynczym kroku rozbudowy: 60TB RAW / 45TB netto. Zamawiający może zamówić przyrost pojemności do maksymalnie 120TB RAW / 90TB netto. Zamówienie w ramach prawa opcji może być realizowane jednorazowo lub w częściach, według wyboru Zamawiającego. W celu skorzystania z prawa opcji, Zamawiający złoży Zamówienie/a w formie elektronicznej. Zamawiający wymaga, aby Zamówienie/a w ramach prawa opcji zostało/y zrealizowane/e w terminie maksymalnie do 6 tygodni od dnia złożenia zamówienia, przy czym zamówienie to może zostać złożone nie później niż w terminie 26 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 146286-2026
Interne Kennung: CIUWO.232.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa skrócenia terminu: art. 138 ust. 4: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje - minimalną rozbudowę - przyrost pojemności w pojedynczym kroku rozbudowy: 60TB RAW / 45TB netto. Zamawiający może zamówić przyrost pojemności do maksymalnie 120TB RAW / 90TB netto. Zamówienie w ramach prawa opcji może być realizowane jednorazowo lub w częściach, według wyboru Zamawiającego. W celu skorzystania z prawa opcji, Zamawiający złoży Zamówienie/a w formie elektronicznej. Zamawiający wymaga, aby Zamówienie/a w ramach prawa opcji zostało/y zrealizowane/e w terminie maksymalnie do 6 tygodni od dnia złożenia zamówienia, przy czym zamówienie to może zostać złożone nie później niż w terminie 26 tygodni od dnia zawarcia Umowy.