339505-2026 - Wettbewerb
Polen – Organisation von Messen und Ausstellungen – Usługa kompleksowej organizacji stoiska przeznaczonego dla przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego na targach przemysłu metalowo – odlewniczego METAL – XXVI Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa w terminie 22-24 września 2026 r. METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji stoiska przeznaczonego dla przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego na targach przemysłu metalowo – odlewniczego METAL – XXVI Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa w terminie 22-24 września 2026 r. METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji stoiska przeznaczonego dla przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego na targach przemysłu metalowo – odlewniczego METAL – XXVI Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa w terminie 22-24 września 2026 r. METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling realizowana w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Zamawiający planuje organizację stoiska wystawienniczego promującego świętokrzyskie przedsiębiorstwa z branży metalowej na targach METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling odbywających się w dniach 22-24 września 2026 roku w Kielcach, w centrum targowo-wystawienniczym Targi Kielce: adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce. 3. Zamawiający zarezerwował powierzchnię wystawienniczą o pow. 72,00 m2, która będzie użytkowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz zostanie udostępniona maksimum ośmiu świętokrzyskim przedsiębiorcom (podwystawcom) działającym w branży metalowo - odlewniczej. 4. Uwaga! W/w powierzchnię wystawienniczą stoiska zarezerwował i zakupił z wyprzedzeniem Zamawiający. Wykonawca nie będzie musiał uwzględnić przedmiotowego kosztu w swojej ofercie. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungOK-III.272.1.37.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,227775,fd8635692bf72b7b1490be3e4a315513.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji stoiska przeznaczonego dla przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego na targach przemysłu metalowo – odlewniczego METAL – XXVI Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa w terminie 22-24 września 2026 r. METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling realizowana w ramach Projektu „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. Zamawiający planuje organizację stoiska wystawienniczego promującego świętokrzyskie przedsiębiorstwa z branży metalowej na targach METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT, Recykling odbywających się w dniach 22-24 września 2026 roku w Kielcach, w centrum targowo-wystawienniczym Targi Kielce: adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce. 3. W tym celu Zamawiający zarezerwował powierzchnię wystawienniczą o pow. 72,00 m2, która będzie użytkowana przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz zostanie udostępniona maksimum ośmiu świętokrzyskim przedsiębiorcom (podwystawcom) działającym w branży metalowo - odlewniczej. 4. Uwaga! W/w powierzchnię wystawienniczą stoiska zarezerwował i zakupił z wyprzedzeniem Zamawiający. Wykonawca nie będzie musiał uwzględnić przedmiotowego kosztu w swojej ofercie. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.