2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding voor aanschaf van een integraal BOR systeem
Beschreibung: Aanschaf van een beheer systeem voor de totale openbare ruimte. Voorafgaand aan de uitvraag wordt een marktconsultatie gehouden om de uitvraag zo goed mogelijk af te stemmen op de mogelijkheden van de markt Integraal systeem voor alle beheertaken ten behoeve van de buitenruimte
Interne Kennung: 2023-036-BU
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanschaf van een beheer systeem voor de totale openbare ruimte. Voorafgaand aan de uitvraag wordt een marktconsultatie gehouden om de uitvraag zo goed mogelijk af te stemmen op de mogelijkheden van de markt
Interne Kennung: 1