See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materiałów jednorazowego użytku z podziałem na 20 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 MJU/ Materiały do sterylizacji Pakiet 2 MJU/ Zestawy mju Pakiet 3 MJU/ Pieluchomajtki, produkty do higieny pacjenta Pakiet 4 MJU/ Serwety operacyjne, kompresy chirurgiczne Pakiet 5 MJU/ Chirurgia - obłożenie stołu operacyjnego, podkłady Pakiet 6 MJU/ Materiały opatrunkowe podstawowe Pakiet 7 MJU/ Materiały jednorazowego użytku różne Pakiet 8 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne I Pakiet 9 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne II Pakiet 10 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne III Pakiet 11 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne IV Pakiet 12 MJU/ Opatrunki mocujące do cewników Pakiet 13 MJU/ Tampony donosowe hemostatyczne Pakiet 14 MJU/ Czepki zabiegowe (blok operacyjny) Pakiet 15 MJU/ Materiały j.u. do higieny pacjenta Pakiet 16 MJU/ Pojemniki na wycinki hist.-pat. Pakiet 17 MJU/ Paski do glukometru Pakiet 18 MJU/ Rękawice diagnostyczne i chirurgiczne Pakiet 19 MJU/ Siatki do hernioplastyki Pakiet 20 MJU/ Nici chirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 MJU/ Materiały do sterylizacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 1 MJU/ Materiały do sterylizacji
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 MJU/ Zestawy mju
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 2 MJU/ Zestawy mju
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 MJU/ Pieluchomajtki, produkty do higieny pacjenta
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 3 MJU/ Pieluchomajtki, produkty do higieny pacjenta
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 MJU/ Serwety operacyjne, kompresy chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 4 MJU/ Serwety operacyjne, kompresy chirurgiczne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 MJU/ Chirurgia - obłożenie stołu operacyjnego, podkłady
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 5 MJU/ Chirurgia - obłożenie stołu operacyjnego, podkłady
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 MJU/ Materiały opatrunkowe podstawowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 6 MJU/ Materiały opatrunkowe podstawowe
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 MJU/ Materiały jednorazowego użytku różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 7 MJU/ Materiały jednorazowego użytku różne
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 8 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne I
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 9 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne II
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 10 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne III
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 11 MJU/ Materiały opatrunkowe specjalne IV
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 MJU/ Opatrunki mocujące do cewników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 12 MJU/ Opatrunki mocujące do cewników
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 MJU/ Tampony donosowe hemostatyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 13 MJU/ Tampony donosowe hemostatyczne. Dla Pakietu nr 13 Zamawiający wymaga złożenia próbek zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 MJU/ Czepki zabiegowe (blok operacyjny)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 14 MJU/ Czepki zabiegowe (blok operacyjny). Dla Pakietu nr 14 Zamawiający wymaga złożenia próbek zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 MJU/ Materiały j.u. do higieny pacjenta
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 15 MJU/ Materiały j.u. do higieny pacjenta
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 MJU/ Pojemniki na wycinki hist.-pat.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 16 MJU/ Pojemniki na wycinki hist.-pat.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 MJU/ Paski do glukometru
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 17 MJU/ Paski do glukometru
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 MJU/ Rękawice diagnostyczne i chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 18 MJU/ Rękawice diagnostyczne i chirurgiczne. Dla Pakietu nr 18 Zamawiający wymaga złożenia próbek zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 MJU/ Siatki do hernioplastyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 19 MJU/ Siatki do hernioplastyki
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 MJU/ Nici chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy: Pakiet 20 MJU/ Nici chirurgiczne