339534-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Usługi serwisu pogwarancyjnego producenta dla systemu CRM Microsoft Dynamics 365
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi serwisu pogwarancyjnego producenta dla systemu CRM Microsoft Dynamics 365
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Modernizacja Systemu telekomunikacyjnego polegająca na przebudowie Systemu telekomunikacyjnego OpenScape 4000 V11, polegającej na zmianie obecnej architektury wolnostojącej 30’’ na architekturę 19’’, wraz z dostawą niezbędnego sprzętu. 2. Świadczenie Usługi serwisu pogwarancyjnego oraz usług Dedykowanej Asysty Technicznej w liczbie 100 roboczogodzin dla Systemu telefonicznej i elektronicznej obsługi klienta wraz z Rejestratorem Rozmów (CRM, Contact Center), w tym: 2.1. Zapewnienie wsparcia technicznego oraz aktualizacji oprogramowania przez wykupienie u producenta Mitel Unify serwisów SSP (software suport). 2.2. Wykupienie u producenta odpowiednich serwisów dla Systemu CRM Microsoft Dynamics 2016/365 (On Premise). 3. Dostarczenie i uruchomienie 9 szt. licencji do nagrywania rozmów agentów Contact Center wraz ze wsparciem w pierwszym roku świadczenia usługi serwisu pogwarancyjnego oraz wsparcia do licencji w drugim roku świadczenia usługi serwisu pogwarancyjnego. 4. Wykonawca przyznaje Zamawiającemu Prawo opcji do nabycia od niego dodatkowej usługi Dedykowanej Asysty Technicznej w liczbie 50 roboczogodzin w drodze jednostronnych oświadczeń składanych przez Zamawiającego.
Interne KennungBG-PZ.26.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Modernizacja Systemu telekomunikacyjnego polegająca na przebudowie Systemu telekomunikacyjnego OpenScape 4000 V11, polegającej na zmianie obecnej architektury wolnostojącej 30’’ na architekturę 19’’, wraz z dostawą niezbędnego sprzętu. 2. Świadczenie Usługi serwisu pogwarancyjnego oraz usług Dedykowanej Asysty Technicznej w liczbie 100 roboczogodzin dla Systemu telefonicznej i elektronicznej obsługi klienta wraz z Rejestratorem Rozmów (CRM, Contact Center), w tym: 2.1. Zapewnienie wsparcia technicznego oraz aktualizacji oprogramowania przez wykupienie u producenta Mitel Unify serwisów SSP (software suport). 2.2. Wykupienie u producenta odpowiednich serwisów dla Systemu CRM Microsoft Dynamics 2016/365 (On Premise). 3. Dostarczenie i uruchomienie 9 szt. licencji do nagrywania rozmów agentów Contact Center wraz ze wsparciem w pierwszym roku świadczenia usługi serwisu pogwarancyjnego oraz wsparcia do licencji w drugim roku świadczenia usługi serwisu pogwarancyjnego. 4. Wykonawca przyznaje Zamawiającemu Prawo opcji do nabycia od niego dodatkowej usługi Dedykowanej Asysty Technicznej w liczbie 50 roboczogodzin w drodze jednostronnych oświadczeń składanych przez Zamawiającego
Optionen
Beschreibung der OptionenWykonawca przyznaje Zamawiającemu Prawo opcji do nabycia od niego dodatkowej usługi Dedykowanej Asysty Technicznej w liczbie 50 roboczogodzin w drodze jednostronnych oświadczeń składanych przez Zamawiającego.