339565-2025 - Ergebnis
Tschechien – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Kyvadlová přeprava návštěvníků Zoo – Dino
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKyvadlová přeprava návštěvníků Zoo – Dino
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění přepravy osob, přičemž zajištěním se rozumí poskytnutí odborně způsobilých osob (řidičů), kteří budou řídit dopravní prostředek – přepravní souprava (tahač + 2 přívěsy) v majetku zadavatele, a to ze Zoologické zahrady Vyškov (Cukrovarská ulice, Vyškov) a do areálu Dinoparku na (Kroměřížská ul.) v Marchanicích a zpět (vzdálenost celkem 3,8 km). Dále předmětem veřejné zakázky je taktéž výkon související dispečerské služby. Dopravní prostředky ve vlastnictví objednatele, jsou způsobilé k provozu na pozemních komunikacích a mohou je řídit osoby s řidičským oprávněním typu E nebo D. Povinností dodavatele bude, aby na každý den zajistil řidiče s odpovídajícím řidičským oprávněním pro dále uvedené soupravy, tak aby byla zajištěna přeprava osob mezi Zoo Vyškov a areálem Dinoparku v období od května do zaří (každý den) od 9:00 do 18:00. V měsících březen, duben a říjen pak pouze o sobotách a nedělích a státních svátcích od 9:00 do 18:00. Přeprava probíhá kyvadlově. Soupravy ve vlastnictví zadavatele: 1) Souprava vhodná pro invalidy, rodiče s dětmi – v provozu dle výše uvedené = první řidič 2) Souprava vhodná pro invalidy, rodiče s dětmi – v provozu dle výše uvedené – dle rozpisu a není-li odvolána den předem = druhý řidič 3) Souprava vhodná pro invalidy, rodiče s dětmi – v provozu ve špičkách, dle rozpisu předem = třetí řidič – výslovně zadavatel uvádí, že třetí řidič pouze na objednání Zadavatel sděluje, že průměrně jsou potřeba dva řidiči. Třetí po objednání (běžně ve špičce a v sezóně). V mírném provozu pouze jeden řidič a druhý v pohotovosti. Součástí plnění je základní obhlídka (funkčnost světel, brzd, blinkrů apod.) a příprava přepravní soupravy před vlastní přepravou návštěvníků. Dále v případě poruchy či poškození nahlášení závady zadavateli prostřednictvím dispečera.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1