2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gedifferentieerd onderhoud watergangen
Beschreibung: Betreft het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan watergangen. 0
Interne Kennung: Z/23/065880
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: (reguliere) onderhoudswerkzaamheden District noord-oost €600.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Raamovereenkomst is twee (2) jaren met twee (2) maal de mogelijkheid tot verlenging van één (1) jaar. Dus een looptijd van maximaal vier (4) jaren. Zij vangt aan op 1 Augustus 2025 en eindigt op 31 juli 2029.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: (reguliere) onderhoudswerkzaamheden District Noord-west
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: (reguliere) onderhoudswerkzaamheden District Zuid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Meerjaren onderhoudsprogramma oeververdedigingswerken
Interne Kennung: 4