339689-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schulmöbel – Dodávka nábytku do učeben UA: I. část – posluchárna A3 - sestava (posluchárenské sezení)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nábytku do učeben UA: I. část – posluchárna A3 - sestava (posluchárenské sezení)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytku do učeben UA: I. část – posluchárna A3 – sestava (posluchárenské sezení), a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Součástí předmětu plnění je montáž a instalace v místě plnění. Podrobná specifikace předmětu plnění a požadované množství všech položek je uvedeno v příloze č. 2 této zadávací dokumentace „Výkaz výměr“ (dále jen „Specifikace předmětu plnění“ nebo „Výkaz výměr“). Součástí zadávacích podmínek je přiložená „Architektonická studie“, která je součástí přílohy č. 5 této zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen návrhem smlouvy o dílo (dále jen „návrh smlouvy“), který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTA_2026001365