339701-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialboote – Etap II dostawy sprzętu w ramach projektu: „OSP na straży środowiska. Transgraniczne działania zapobiegające skutkom zmian klimatu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEtap II dostawy sprzętu w ramach projektu: „OSP na straży środowiska. Transgraniczne działania zapobiegające skutkom zmian klimatu”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest Etap II dostawy sprzętu w ramach projektu: „OSP na straży środowiska. Transgraniczne działania zapobiegające skutkom zmian klimatu” 4.2. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca dostarczy: 1) 20 szt. łodzi ratowniczych płaskodennych, 2) 20 szt. silników zaburtowych do łodzi, 3) 20 szt. przyczep pod łodziowych (do transportu łodzi). 4.2.1. Rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego sprzętu, 2) dokonanie rozruchu technologicznego przedmiotu umowy w obecności przedstawicieli Zamawiającego, 3) przeszkolenie co najmniej 60 osób personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie zasad użytkowania, obsługi konserwacji i eksploatacji dostarczonego przedmiotu umowy, szkolenie zostanie potwierdzone zaświadczeniem. 4) dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim), 5) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim oraz kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji sprzętów,
Interne KennungZP/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34521000 Spezialboote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42111100 Außenbordmotoren für Schiffsantrieb, 34223300 Anhänger
5. Los
LosLOT-0001