See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cześć I. Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i pielęgnacją zieleni na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie Cześć II Sprzątanie w częściach wspólnych budynków na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie.
Beschreibung: Cześć I. Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i pielęgnacją zieleni na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, przy ul.: 1. Rostafińskich 1 2. Rostafińskich 4 3. Merliniego 4. Kaczorowa 26a/b 5. Kłobucka 11 6. Instalatorów 3b 7. Olbrachta 94a 8. Kłopotowskiego 23/25 9. Przedpole 1 10. Płochocińska 35 11. Górczewska 179 12. Kaczorowa 37 13. Wybrzeże Gdyńskie 27 Część II. Sprzątanie w częściach wspólnych budynków na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, przy ul.: 1. Wybrzeże Gdyńskie 27 bud. „A” 2. Wybrzeże Gdyńskie 27 bud. „B” 3. Kłopotowskiego 23/25, 4. Przedpole 1 5. Przedpole 1, Archiwum 6. Kaczorowa 37 7. Olbrachta 94 a 8. Rostafińskich 4 9. Górczewska 179 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, na jedną lub wiele części.
Interne Kennung: BZP.260.2.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i pielęgnacją zieleni na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie
Beschreibung: Cześć I. Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i pielęgnacją zieleni na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, przy ul.: 1. Rostafińskich 1 2. Rostafińskich 4 3. Merliniego 4. Kaczorowa 26a/b 5. Kłobucka 11 6. Instalatorów 3b 7. Olbrachta 94a 8. Kłopotowskiego 23/25 9. Przedpole 1 10. Płochocińska 35 11. Górczewska 179 12. Kaczorowa 37 13. Wybrzeże Gdyńskie 27
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie w częściach wspólnych budynków na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie
Beschreibung: Część II. Sprzątanie w częściach wspólnych budynków na terenach nieruchomości administrowanych przez MPRI sp. z o.o. zlokalizowanych w Warszawie, przy ul.: 1. Wybrzeże Gdyńskie 27 bud. „A” 2. Wybrzeże Gdyńskie 27 bud. „B” 3. Kłopotowskiego 23/25, 4. Przedpole 1 5. Przedpole 1, Archiwum 6. Kaczorowa 37 7. Olbrachta 94 a 8. Rostafińskich 4 9. Górczewska 179
Interne Kennung: Cześć 2