2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Wałbrzyskiego
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych na terenie Powiatu Wałbrzyskiego. Dokładny zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ
Interne Kennung: WOS.272.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie 1 - drogi powiatowe na terenie gminy Walim o łącznej długości 31,174 km Zamówienie obejmuje: - zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych dla zadania przy użyciu soli drogowej, - usuwanie pokrywy lodowej o grubości kilku centymetrów powstałej na skutek zamarznięcia na jezdni wody pochodzącej z roztopionego śniegu (w/g protokołu typowania), - odpłużanie jezdni (pług wirnikowy) - (wg protokołu typowania), - wywóz nadmiaru śniegu (wg protokołu typowania)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie 2 - drogi powiatowe na terenie gminy Mieroszów o łącznej długości 17,247 km Zamówienie obejmuje: - zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych dla zadania przy użyciu soli drogowej, - usuwanie pokrywy lodowej o grubości kilku centymetrów powstałej na skutek zamarznięcia na jezdni wody pochodzącej z roztopionego śniegu (w/g protokołu typowania), - odpłużanie jezdni (pług wirnikowy) - (wg protokołu typowania), - wywóz nadmiaru śniegu (wg protokołu typowania)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie 3 – drogi powiatowe na terenie gminy Głuszyca o łącznej długości 18,398 km Zamówienie obejmuje: - zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych dla zadania przy użyciu soli drogowej, - usuwanie pokrywy lodowej o grubości kilku centymetrów powstałej na skutek zamarznięcia na jezdni wody pochodzącej z roztopionego śniegu (w/g protokołu typowania), - odpłużanie jezdni (pług wirnikowy) - (wg protokołu typowania), - wywóz nadmiaru śniegu (wg protokołu typowania)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zadanie 4 – drogi powiatowe na terenie gminy Czarny Bór o łącznej długości 25,398 km Zamówienie obejmuje: - zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych dla zadania przy użyciu soli drogowej, - usuwanie pokrywy lodowej o grubości kilku centymetrów powstałej na skutek zamarznięcia na jezdni wody pochodzącej z roztopionego śniegu (w/g protokołu typowania), - odpłużanie jezdni (pług wirnikowy) - (wg protokołu typowania), - wywóz nadmiaru śniegu (wg protokołu typowania)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zadanie 5 – drogi powiatowe na terenie gminy Stare Bogaczowice o łącznej długości 29,069 km Zamówienie obejmuje: - zimowe utrzymanie w przejezdności dróg powiatowych dla zadania przy użyciu soli drogowej, - usuwanie pokrywy lodowej o grubości kilku centymetrów powstałej na skutek zamarznięcia na jezdni wody pochodzącej z roztopionego śniegu (w/g protokołu typowania), - odpłużanie jezdni (pług wirnikowy) - (wg protokołu typowania), - wywóz nadmiaru śniegu (wg protokołu typowania)
Interne Kennung: 5