2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – LABORATOŘE, MONTÁŽ + LIKVIDACE ZAŘÍZENÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení montážních prací a likvidaci stávajících zařízení a vybavení. Zakázka se skládá ze tří částí: a) Montáž brusky na válce; b) Demontáž vybavení laboratoří; c) Stěhování nového laboratorního zařízení. Součástí jsou veškeré práce související s realizací tzn. požadované dodávky, montážní práce strojní, montážní práce elektro, spoluúčast při zkouškách, revize, účast na zprovoznění jednotlivých technologických celků podle instrukcí supervizora, likvidace všech odpadů vzniklých při realizaci díla, zajištění potřebného vybavení, techniky, měřících přístrojů a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software), 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111300 Abbauarbeiten, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1