2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU „WIZJONERZY STYLU I SMAKU” UMOWA NR FELD.08.08-IZ.00-0007/24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: CZĘŚĆ 1 - Doposażenie fryzjerskie CZĘŚĆ 2 – Meble, rolety CZĘŚĆ 3 – Fryzjerstwo programy, komputery, sprzęt IT CZĘŚĆ 4 – Sanitariaty CZĘŚĆ 5 – Materiały zużywalne CZĘŚĆ 6 - Gastronomia programy, komputery, sprzęt IT Prace teletechniczne - wykonanie okablowania elektrycznego i logicznego na potrzeby montowanych urządzeń. Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI z dnia 19 lutego 2025 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły i nauczycieli zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych oraz programów nauczania: Producent komputera stacjonarnego (zestawu) powinien posiadać: 1. Certyfikat ISO 9001 systemu zarządzania jakością; 2. Certyfikat ISO 14001 zarządzania środowiskiem. Komputer stacjonarny (zestaw) powinien posiadać: 1. Deklarację zgodności UE i oznakowanie CE; 2. Certyfikat TCO lub EPEAT 2. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. 4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań 6. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. 8. Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0007/24 pn. „Wizjonerzy stylu i smaku”
Interne Kennung: ZSP4.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711600 Haarpflegemittel, 39130000 Büromöbel, 39162100 Lehrmittel, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 44411300 Waschbecken, 39144000 Badezimmermöbel, 39299300 Spiegel aus Glas, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 33711600 Haarpflegemittel, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Doposażenie fryzjerskie
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - Doposażenie fryzjerskie. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711600 Haarpflegemittel
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Meble, rolety
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 - Meble, rolety. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 – Fryzjerstwo programy, komputery, sprzęt IT
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 – Fryzjerstwo programy, komputery, sprzęt IT Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 – Sanitariaty
Beschreibung: CZĘŚĆ 4 – Sanitariaty Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 44411300 Waschbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39299300 Spiegel aus Glas, 39144000 Badezimmermöbel
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 – Materiały zużywalne
Beschreibung: CZĘŚĆ 5 – Materiały zużywalne Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711600 Haarpflegemittel, 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 - Gastronomia programy, komputery, sprzęt IT Prace teletechniczne - wykonanie okablowania elektrycznego i logicznego na potrzeby montowanych urządzeń.
Beschreibung: CZĘŚĆ 6 - Gastronomia programy, komputery, sprzęt IT Prace teletechniczne - wykonanie okablowania elektrycznego i logicznego na potrzeby montowanych urządzeń. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZSP4.271.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
Additional classification (cpv): 33711600 Hair preparations and articles, 39130000 Office furniture, 39162100 Teaching equipment, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens, 44411300 Washbasins, 39144000 Bathroom furniture, 39299300 Glass mirrors, 39200000 Furnishing, 33711600 Hair preparations and articles, 39162200 Training aids and devices, 45311100 Electrical wiring work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 33711600 Hair preparations and articles
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ 2 - Meble, rolety
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 30200000 Computer equipment and supplies, 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens
Lot: LOT-0004
Title: CZĘŚĆ 4 – Sanitariaty
Main classification (cpv): 44411300 Washbasins
Additional classification (cpv): 39299300 Glass mirrors, 39144000 Bathroom furniture
Lot: LOT-0005
Title: CZĘŚĆ 5 – Materiały zużywalne
Additional classification (cpv): 33711600 Hair preparations and articles, 39162200 Training aids and devices
Lot: LOT-0006
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 30200000 Computer equipment and supplies, 30237200 Computer accessories, 45311100 Electrical wiring work