339861-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Pěstební činnosti a související dodávky pro město Brtnice a jeho místní části 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pěstební činnosti a související dodávky pro město Brtnice a jeho místní části 2025-2028
Beschreibung: Lesní porosty nacházející se na katastrálním území Zadavatele a jeho místních částí (tj. k.ú. Brtnice, k.ú. Příseka, k.ú. Dolní Smrčné, k.ú. Jestřebí u Brtnice, k.ú. Komárovice u Jihlavy, k.ú. Panská Lhota, k.ú. Střížov, k.ú. Uhřínovice u Jihlavy, k.ú. Přímělkov) byly v předchozích letech postiženy kůrovcovou kalamitou. V této souvislosti již proběhla na těchto územích těžební činnost a další nezbytné související práce (nahodilá těžba dřeva, přibližování dřevní hmoty apod.) a rovněž související či navazující pěstební činnosti. Aktuálně pak u Zadavatele vyvstává potřeba provést v následujících 4 letech v lesních porostech na katastrálním území Zadavatele a jeho místních částí další pěstební činnosti, a to stahování klestu, pálení klestu, přípravu půdy (ručně i chemicky), sázení, dodávku sazenic, montáž a dodávku oplocenky, zimní nátěr kultur, ožínání, chemickou ochranu porostu, odstranění škodících dřevin a prořezávky) včetně dodávky sazenic.
Vorherige Bekanntmachung: 176806-2025
Interne Kennung: N006/25/V00008309
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou popsány v ustanovení čl. II smlouvy o dílo.