2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiemanagement Duurzame Gemeentelijke Opvang Putte
Beschreibung: Locatiemanagement op de Duurzame Gemeentelijke Opvang te Putte, zie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: K011563
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openb.are aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Beste prijs-kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Locatiemanagement Duurzame Gemeentelijke Opvang Putte, zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
339897-2025 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Locatiemanagement Duurzame Gemeentelijke Opvang Putte
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: K011563
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: