See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostarczenie zestawu sond do spektrometru Jądrowego Rezonansu Magnetycznego (NMR) dla Centrum Nowych Technologii UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie zestawu sond do spektrometru Jądrowego Rezonansu Magnetycznego (NMR) dla Centrum Nowych Technologii UW: Zadanie 1: akcesoria do NMR in situ, Zadanie 2: zestaw sond do NMR wraz z robotem strojącym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie zestawu sond do spektrometru Jądrowego Rezonansu Magnetycznego (NMR) dla Centrum Nowych Technologii UW
Interne Kennung: CeNT-361-16/2022