339937-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bodenproben – D52 5204 Pohořelice - Nové Mlýny - Doplňkový GTP
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD52 5204 Pohořelice - Nové Mlýny - Doplňkový GTP
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování doplňkového GTP uvedeného úseku dálnice, a to pro jeden mostní objekt na hlavní trase, dva mostní objekty na ostatních komunikacích, objekty retenčních nádrží a odvodňovací příkopy. Úkolem doplňkové fáze GTP je upřesnění podkladů pro PDPS. Průzkum je zaměřen zejména na úseky trasy s nedostatečnou četností průzkumných sond dle platných TP 76
Interne Kennung03PT-006235
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
LosLOT-0001