See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energielevering (gas en elektriciteit) Concertgebouw Brugge
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van elektriciteit die voor 100% bestaat uit hernieuwbare energiebronnen en laagcalorisch gas aan Concertgebouw Brugge vzw en dit op de Ice-Endex beurs met de mogelijkheid om te clicken en te de-clicken. De opdracht heeft in beginsel een looptijd van 3 jaar (1/1/2027 – 01/01/2030).
Interne Kennung: PPP1LC-36/6006/25008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Elektriciteit
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van elektriciteit die voor 100% bestaat uit hernieuwbare energiebronnen aan Concertgebouw Brugge vzw en dit op de Ice-Endex beurs met de mogelijkheid om te clicken en te de-clicken. De opdracht heeft in beginsel een looptijd van 3 jaar (1/1/2027 – 31/12/2029). Bij de lancering van deze prijsvraag beschikt Concertgebouw Brugge vzw niet over eigen elektriciteitsproductie. Er is evenwel een innovatiepartnerschap opgestart met oog het toepassen van BIPV (Building Integrated PV) op het gebouw. Hierbij bestaat de mogelijkheid dat Concertgebouw Brugge als living lab fungeert voor het toepassen van deze technologie in een partnership met experten en overheden. De mogelijkheid bestaat hierbij dat eigen elektriciteitsopwekking zal geïmplementeerd worden op het gebouw gedurende de looptijd van onderhavig contract. Het is bij de lancering van deze prijsvraag echter nog niet geweten of die installatie zal worden geplaatst, en zo ja, wat het geplaatste vermogen zal zijn. Bij inschrijven op deze opdracht zal de leverancier impliciet deze installatie accepteren. Indien de toevoeging van deze installatie een prijsimplicatie betekent op de elektriciteitsprijs, dient de inschrijver dit expliciet te vermelden op bijlage B (OPGAVE MET BETREKKING TOT DE GUNNINGSCRITERIA) van deze prijsvraag. Zonder vermelding zal er desgevallend geen prijsimplicatie gelden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gas
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van laagcalorisch gas aan Concertgebouw Brugge vzw en dit op de Ice-Endex beurs met de mogelijkheid om te clicken en te de-clicken. De opdracht heeft in beginsel een looptijd van 3 jaar (1/1/2027 – 31/12/2029).
Interne Kennung: 2