2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano montażowych polegających na przebudowie budynku szkoły podstawowej wraz ze zmianą sposobu jej użytkowania na publiczną poradnię psychologiczno – pedagogiczną. Zakres zamówienia ma charakter kompleksowy i obejmuje w szczególności realizację wszystkich robót niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, w tym: • roboty zewnętrzne oraz zagospodarowanie terenu, • roboty w zakresie elewacji, dachu oraz fundamentów, • roboty budowlane wewnętrzne, • roboty instalacyjne, • roboty wykończeniowe. Zamówienie obejmuje również wszelkie prace towarzyszące, niezbędne do prawidłowego wykonania inwestycji. Uwaga: Zakres zadania nie obejmuje wyposażenia ruchomego tj. mebli. Zakres ten jest wyłączony z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2.Parametry Powierzchnia zabudowy: 1458 m2 Powierzchnia użytkowa suma: 2 313,92 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 3449,96 m2 Kubatura suma: 14 847,37 m3 Liczba kondygnacji: 3. 3. Przedmiot zamówienia Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych i demontażowych należy wykonać pełne zabezpieczenie terenu prowadzonych robót przed dostępem osób postronnych. Zabezpieczenie obejmuje rozstawienie ogrodzenia, tablic informacyjnych w rejonie prowadzonych robót. Przedmiot zamówienia Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych i demontażowych wykonać pełne zabezpieczenie terenu prowadzonych robót przed dostępem osób postronnych oraz zabezpieczenie. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnych robót budowlano – montażowych w zakresie: 1) Prac rozbiórkowych i przygotowawczych a) w zakresie elewacji/prac zewnętrznych: montaż rusztowań, demontaż instalacji odgromowej; demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego; demontaż rynien i rur spustowych; demontaż krat okien piwnicznych; demontaż pochylni; demontaż balustrad schodów zewnętrznych; demontaż daszków nad wszystkimi wejściami do budynku; demontaż schodków do bloku kuchennego demontaż zrzutu na węgiel demontaż i zabezpieczenie na czas remontu elementów znajdujących się na elewacji np. szyldy, tablice itp., ponowny montaż z wyniesieniem na nową warstwę docieplenia demontaż klimatyzatorów wraz z instalacjami demontaż obróbek blacharskich: podokienników zewnętrznych, obróbek zadaszeń, obróbek ścian attykowych i gzymsu demontaż rur wentylacyjnych zbicie tynków i okładzin demontaż warstw ocieplenia demontaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz wyłazu dachowego demontaż opaski budynku odkopanie ścian fundamentowych demontaż kratek wentylacyjnych na elewacji usunięcie istniejącej warstwy izolacyjnej stropodachu b) w zakresie robót wewnętrznych: demontaż wyposażenia, pozostawionego sprzętu, umeblowania, zabudów, stolarki do całkowitego opróżnienia pomieszczeń. Oczyszczenie obejmuje załadunek wywóz oraz utylizację wszystkich pomieszczeń budynku: piwnic, pom. części wspólnych, gabinetów, sal i innych pomieszczeń; demontaż grzejników, urządzeń oraz wszystkich instalacji; demontaż sufitów podwieszanych; demontaż istniejącej stolarki; demontaż ścian działowych; demontaż istniejących posadzek do warstwy podłoża nośnego; 2) Prac budowlanych a) w zakresie elewacji/prac zewnętrznych: zamurowanie otworów określonych w części rysunkowej; powiększenie otworu zgodnie z częścią rysunkową; docieplenie ścian zewnętrznych wykonanie tynków mineralnych malowanych farbą silikonową lub okładzin zgodnie z projektem elewacji; docieplenie cokołu i ścian fundamentowych zabezpieczenie ścian fundamentowych folią kubełkową; wykonanie okładzin cokołu; docieplenie przestrzeni stropodachu remont istniejącego pokrycia dachu z papy, remont kominów; wykonanie izolacji poziomej ścian fundamentowych iniekcje przepona pozioma materiałami o niskiej lepkości; wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych; wykonanie izolacji posadzki izolacja szlamowa pod warstwy posadzkowe; montaż nowych obróbek blacharskich: podokienników zewnętrznych, obróbek zadaszeń, obróbek ścian attykowych i gzymsu; montaż nowych rynien i rur spustowych; montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej oraz klap oddymiających; remont pochylni zewnętrznych, montaż nowych pochylni oraz balustrad; wykonanie opaski wokół budynku; montaż nowych zadaszeń wejść; montaż opraw oświetlenia zewnętrznego; wymiana instalacji odgromowej; montaż nowych kratek wentylacyjnych. Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków dalsza część opisu znajduje się w informacjach dodatkowych.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano - montażowych polegających na przebudowie budynku szkoły podstawowej wraz ze zmianą sposobu jej użytkowania na publiczną poradnię psychologiczno – pedagogiczną. Zakres zamówienia ma charakter kompleksowy i obejmuje w szczególności realizację wszystkich robót niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, w tym: • roboty zewnętrzne oraz zagospodarowanie terenu, • roboty w zakresie elewacji, dachu oraz fundamentów, • roboty budowlane wewnętrzne, • roboty instalacyjne, • roboty wykończeniowe. Zamówienie obejmuje również wszelkie prace towarzyszące, niezbędne do prawidłowego wykonania inwestycji. Uwaga: Zakres zadania nie obejmuje wyposażenia ruchomego tj. mebli. Zakres ten jest wyłączony z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 45333000 Installation von Gasanlagen