2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa: Cz. 1. Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko; Cz. 2 Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa. Zamówienie będzie realizowane na terenie 2 Nadzorów Wodnych: • Nadzór Wodny Kłodzko, • Nadzór Wodny Otmuchów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.68.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 - Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa. Zamówienie będzie realizowane na terenie NW Otmuchów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa. Zamówienie będzie realizowane na terenie NW Kłodzko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1