339999-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßenmarkierungsfarbe – Dodávka barvy a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek pro plošné VDZ / liniové VDZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka barvy a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek pro plošné VDZ / liniové VDZ
BeschreibungPrůběžné dodávky jednosložkové barvy (bílé, žluté), dvousložkové barvy (bílé, žluté), tvrdidla a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek, včetně dopravy do místa plnění.
Interne KennungSSOKs-CE 5618/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44811000 Straßenmarkierungsfarbe
5. Los
LosLOT-0003
TitelDodávka barvy a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek - plošné
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednosložkové barvy (bílé, žluté), dvousložkové barvy (bílé, žluté), tvrdidla a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek, včetně dopravy do místa plnění.
Interne KennungSSOKs-CE 5618/2026 - část VZ č.1
LosLOT-0004
TitelDodávka barvy a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek - liniové
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednosložkové barvy (bílé, žluté) a reflexní přísady na vodorovné dopravní značení vozovek, včetně dopravy do místa plnění.
Interne KennungSSOKs-CE 5618/2026 - část VZ č.2