2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie systemu MPLS TP w TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń systemu teletransmisyjnego MPLS TP wraz z oprogramowaniem, w obiektach TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 477275-2024
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/04710/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32523000 Fernmeldeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412100 Fernmeldenetz, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte, 45232332 Mit dem Fernmeldewesen verbundene Arbeiten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie systemu MPLS TP w TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń systemu teletransmisyjnego MPLS TP wraz z oprogramowaniem, w obiektach TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji