340016-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w Nadleśnictwie Jeleśnia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w Nadleśnictwie Jeleśnia
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1. W ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w Nadleśnictwie Jeleśnia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), 2. W ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt 1. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. 3. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 3.1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3.2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.1 – 2.6. do SWZ
Interne KennungS.270.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Koszarawa Cicha
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Koszarawa Cicha zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Termin wykonania Opcji – w okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot Zamówienia Podstawowego. Uruchomienie Opcji przewiduje się w 2026 roku a realizację Opcji przewiduje się do dnia 31 grudnia 2026 r.
LosLOT-0002
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Korbielów
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Korbielów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Sopotnia Dolna i Sopotnia Górna
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Sopotnia Dolna i Sopotnia Górna zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
Beschreibung der OptionenW ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Termin wykonanie Opcji – w okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot Zamówienia Podstawowego. Uruchomienie Opcji przewiduje się w 2026 roku a realizację Opcji przewiduje się do dnia 31 grudnia 2026 r.
LosLOT-0004
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Romanka Dolna
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwie Romanka Dolna zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.5. do SWZ
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelOpracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Ślemień i Kiełbasów.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla budowy dylówek w leśnictwach Ślemień i Kiełbasów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne KennungCzęść 6
Beschreibung der OptionenW ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Termin wykonaniae Opcji – w okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot Zamówienia Podstawowego. Uruchomienie Opcji przewiduje się w 2026 roku a realizację Opcji przewiduje się do dnia 31 grudnia 2026 r.