2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż magazynów energii na terenie Gmin zrzeszonych w Staropolskim Związku Gmin i Miast
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Zakup, dostawa i montaż magazynów energii na terenie Gmin zrzeszonych w Staropolskim Związku Gmin i Miast” polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) zestawów magazynów energii z falownikiem reftrofitowym/hybrydowym w łącznej ilości 400 szt.
Interne Kennung: SZGiM.341.1.OZE-ME.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121110 Leistungswandler, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001