See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce kanalizace a vodovodu ul. Přemyslovců
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce kanalizace a vodovodu v ulici Přemyslovců v k.ú. Mariánského Hory, obec Ostrava (dále také jako „stavba“). Součástí rekonstrukce je přepojení všech stávajících kanalizačních a vodovodních přípojek na rekonstruovanou kanalizaci a vodovodní řad a je žádoucí realizovat v ul. Přemyslovců rekonstrukci kanalizace v koordinaci s rekonstrukcí vodovodu. Stavba bude provedena ve věcném a technickém rozsahu projektových dokumentací pro stavební povolení a pro provádění stavby (DSP+DPS), zpracovaných společností PIPS SK s.r.o., IČO: 43987311, se sídlem: Mierová 30, 821 05 Bratislava, Slovenská republika, a to pro stavbu „Rekonstrukce kanalizace v ulici Přemyslovců“ (č. zakázky 10/2015) a pro stavbu „Rekonstrukce vodovodu ul. Přemyslovců“ (č. zakázky 23/2018).
Interne Kennung: 069/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0002