34009-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – PD pro opravy silnic I. tříd v JMK - 2026 (11 úseků) - bez přirážky za náročné stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD pro opravy silnic I. tříd v JMK - 2026 (11 úseků) - bez přirážky za náročné stavby
BeschreibungPředmětem plnění Dílčí veřejné zakázky je zpracování vybraných dokumentů zadávací dokumentace stavby pro opravy povrchů 11 úseků silnic I. tříd v Jihomoravském kraji, které jsou v plánu SHV zařazeny na rok 2026 a s nimi související následný výkon autorského dozoru.
Interne Kennung03PU-003833
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001