2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. ul. Winnicka 12, 32-020 Wieliczka. Wymagania: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału na części ze względu na przedmiot zamówienia publicznego. Przedmiot zamówienia obejmuje: Udzielenie licencji na System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. Dostawę i wdrożenie Systemu Informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. Dostawę i instalację bazy danych wraz z niezbędnymi licencjami. Wykonanie analizy przedwdrożeniowej. Przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego z obsługi wdrożonego systemu. Świadczenie usług serwisowych. Udzielenie co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczony i wdrożony przedmiot zamówienia. W ramach gwarancji Wykonawca musi zapewnić bezpłatną obsługę serwisową na dostarczony sprzęt. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu wymogów dotyczących zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 95 PZP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: 1) Udzielenie licencji na System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym; 2) Dostawę i wdrożenie Systemu Informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym; 3) Dostawę i instalację bazy danych wraz z niezbędnymi licencjami; 4) Wykonanie analizy przedwdrożeniowej; 5) Przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego z obsługi wdrożonego systemu; 6) Świadczenie usług serwisowych w tym usług utrzymania chmury obliczeniowej, w której zasobach System ma być utrzymywany i udostępniany; 7) Udzielenie co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczony i wdrożony przedmiot zamówienia. II. Charakterystyka zamówienia W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: • udzielenie licencji oraz dostawa Zintegrowanego Systemu Informatycznego. Oprogramowanie powinno zawierać, co najmniej następujące moduły: ◦ Analizy, ◦ Finansowo-księgowy, ◦ eSprawozdania, ◦ Biuro obsługi klienta, ◦ eBOK z aplikacją webową mBOK, ◦ Rozrachunki, ◦ Obsługa przelewów, ◦ Rejestracja obrotu środkami finansowymi, ◦ Windykowanie, ◦ Zakupy i sprzedaż, ◦ Majątek trwały, ◦ Magazyn, ◦ Zlecenia i remonty, ◦ Kalendarz, ◦ Bilingowy woda wraz z mobilną aplikacją inkasencką, ◦ Taryfy wodkan, ◦ Bilingowy odbieranie odpadów wraz z mobilną aplikacją wywozową, ◦ Zarządzanie środkami transportu i sprzętem, ◦ Korespondencja seryjna, ◦ Elektroniczny obieg dokumentów, ◦ Kadry-płace, ◦ Internetowy portal pracowniczy, ◦ Infrastruktura, • dostawa i sprzedaż licencji na oprogramowanie bazodanowe serwerowe (licencja bazy SQL), • analiza przedwdrożeniowa, • sporządzenie harmonogramu wdrożenia, • migracja danych z obecnie eksploatowanego systemu, • szkolenia użytkowników w wymiarze 1000 godzin (w siedzibie Zamawiającego), • asysta przy starcie oprogramowania do zarządzania • serwis powdrożeniowy, w tym usług utrzymania chmury obliczeniowej, w której zasobach System ma być utrzymywany i udostępniany. Zintegrowany System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym powinien spełniać następujące wymagania: • System powinien posiadać rozbudowany system uprawnień i grup uprawnień (ról systemowych). • System powinien zapewnić zarządzanie hasłem użytkownika pozwalając jednocześnie na jednoznaczną jego identyfikację; Przez zarządzanie hasłem rozumie się: definiowanie liczby znaków w haśle, okresu ważności hasła oraz niepowtarzalność hasła. • System powinien zapewnić szyfrowanie hasła podczas logowania do systemu ze stacji roboczej. • System powinien umożliwiać autoryzację i uwierzytelnianie użytkownika za pomocą mechanizmów autoryzacji konta aktualnie zalogowanego użytkownika domeny Active Directory lub umożliwiać autoryzację i uwierzytelnianie użytkownika za pomocą unikalnego identyfikatora oraz tajnego hasła. • W przypadku autoryzacji innej niż konto domeny Active Directory hasła powinny podlegać polityce wymuszającej cykliczne (o częstotliwości ustalonej przez administratora) zmiany przez użytkowników; polityka ta musi wymuszać określoną długość hasła (minimum 8 znaków) oraz użycie dużych, małych liter, cyfr lub znaków specjalnych. • Uruchamianie poszczególnych obszarów systemu powinno być możliwe bez opuszczania aplikacji i konieczności ponownego logowania się do systemu. • Jednolity dla ZSI system zarządzania użytkownikami i uprawnieniami, zapewniający możliwość jednokrotnego logowania do obu systemów. • Wszystkie elementy systemu: komunikaty, opcje menu, raporty, pomoc kontekstowa, ekrany do wprowadzania danych, podpowiedzi, zapytania, instrukcje użytkownika i inne powinny być zredagowane w języku polskim. • Interfejs powinien zapewnić elastyczne metody wyszukiwania danych, łatwe sortowanie tabel według dowolnej kolumny występującej w analizowanych danych. • Wymagana jest personalizowana parametryzacja interfejsu – tzn. ustalanie wielkości formatek, kolorów wyświetlania danych, występujących na nich kolumn, ich kolejności, wyboru kryterium sortowania oraz inicjalnego zakresu wyświetlanych danych – powinny odbywać się niezależnie dla każdego z użytkowników • W całym systemie powinien być jednolity interfejs. • Możliwość dostosowywania interfejsu tzn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. ul. Winnicka 12, 32-020 Wieliczka. 3.2. Wymagania: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału na części ze względu na przedmiot zamówienia publicznego. Przedmiot zamówienia obejmuje: 3.2.1) Udzielenie licencji na System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. 3.2.2) Dostawę i wdrożenie Systemu Informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. 3.2.3) Dostawę i instalację bazy danych wraz z niezbędnymi licencjami. 3.2.4) Wykonanie analizy przedwdrożeniowej. 3.2.5) Przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego z obsługi wdrożonego systemu. 3.2.6) Świadczenie usług serwisowych. 3.2.7) Udzielenie co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczony i wdrożony przedmiot zamówienia. 3.2.8) W ramach gwarancji Wykonawca musi zapewnić bezpłatną obsługę serwisową na dostarczony sprzęt. 3.2.9) Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu wymogów dotyczących zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 95 PZP. 3.2.10) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZS/2184/2026