2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkbeheer Afeer
Beschreibung: Afeer beschikt over een bestaand netwerk met producten uit het Aruba Portfolio. Alle apparatuur is opgenomen in het management platform van Aruba, genaamd Aruba Central, wat een omgeving creëert, die met één cloud applicatie te beheren en te monitoren is, ook wel SD-BRANCH genaamd. Wij zijn op zoek naar een gespecialiseerde leverancier die verantwoordelijk wordt voor het beheer, onderhoud, monitoring en beveiliging van onze netwerkoplossing, maar ook een leverancier die qua omvang en cultuur bij ons past. De leverancier draagt zorg voor een proactieve bewaking van de omgeving, een snelle en deskundige reactie bij incidenten, en draagt bij aan het up-to-date en veilig houden van de netwerkinfrastructuur. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 45.000 exclusief BTW per jaar. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming. Voor de gehele looptijd, inclusief verlengingen, is de geraamde waarde voor deze opdracht € 450.000. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Afeer beschikt over een bestaand netwerk met producten uit het Aruba Portfolio. Alle apparatuur is opgenomen in het management platform van Aruba, genaamd Aruba Central, wat een omgeving creëert, die met één cloud applicatie te beheren en te monitoren is, ook wel SD-BRANCH genaamd. Wij zijn op zoek naar een gespecialiseerde leverancier die verantwoordelijk wordt voor het beheer, onderhoud, monitoring en beveiliging van onze netwerkoplossing, maar ook een leverancier die qua omvang en cultuur bij ons past. De leverancier draagt zorg voor een proactieve bewaking van de omgeving, een snelle en deskundige reactie bij incidenten, en draagt bij aan het up-to-date en veilig houden van de netwerkinfrastructuur. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 450.000 exclusief BTW per jaar. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 1 juli 2026 tot en met 30 juni 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van drie (3)-maal twee (2) jaar.
2. Procedure
Procedure
Title: Netwerkbeheer Afeer
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72315000 Data network management and support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 72510000 Computer-related management services
Options: