2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej oraz dostawa wyrobów medycznych do opieki kardiologicznej w ramach KSK dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi w ramach przedsięwzięcia pn. "Nowa jakość opieki i diagnostyki kardiologicznej w powiecie złotoryjskim" realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej oraz dostawa wyrobów medycznych do opieki kardiologicznej w ramach KSK dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi w ramach przedsięwzięcia pn. „Nowa jakość opieki i diagnostyki kardiologicznejw powiecie złotoryjskim” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Formularz opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do SWZ, 2) wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba zadań – 15. Liczba zadań na które można złożyć ofertę – 15. Za ofertę poprawnie złożoną Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym zadaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pojedyncze pozycje. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części: Zadanie nr 1: Aparat EKG – 2 szt., Zadanie nr 2: Wózek pod aparat EKG - 2 szt., Zadanie nr 3: Defibrylator z monitorem - 2 szt., Zadanie nr 4: Holter ciśnieniowy - 2 szt., Zadanie nr 5: Holter EKG - 2 szt., Zadanie nr 6: Pulsoksymetr - 5 szt., Zadanie nr 7: Echokardiograf - 1 szt., Zadanie nr 8: Aparat USG z głowicą kardiologiczną - 1 szt., Zadanie nr 9: Wózek anestezjologiczny z niezbędnym wyposażeniem - 2 szt., Zadanie nr 10: Szafka medyczna - 2 szt., Zadanie nr 11: Stojak na kroplówki - 2 szt., Zadanie nr 12: Kozetka do gabinetu - 1 szt., Zadanie nr 13: Wózek zabiegowy dwupółkowy - 2 szt., Zadanie nr 14: Parawan do gabinetu - 2 szt., Zadanie nr 15: Łóżka szpitalne z wyposażeniem - 25 szt.. Pełna nazwa postępowania: Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej oraz dostawa wyrobów medycznych do opieki kardiologicznej w ramach KSK dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi w ramach przedsięwzięcia pn. "Nowa jakość opieki i diagnostyki kardiologicznej w powiecie złotoryjskim" realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych". Działając na podstawie dyspozycji art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że może unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający informuje, że ubiega się o dofinansowanie realizacji niniejszego zamówienia pn.: Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej oraz dostawa wyrobów medycznych do opieki kardiologicznej w ramach KSK dla Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi w ramach przedsięwzięcia pn. "Nowa jakość opieki i diagnostyki kardiologicznej w powiecie złotoryjskim" realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych". Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy PZP, w przypadku nieprzyznania środków publicznych przeznaczonych na sfinansowanie całości lub części zamówienia do czasu zakończenia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: 6/NZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat EKG – 2 szt.
Beschreibung: Aparat EKG – 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0002
Titel: Wózek pod aparat EKG - 2 szt.
Beschreibung: Wózek pod aparat EKG - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Defibrylator z monitorem - 2 szt.
Beschreibung: Defibrylator z monitorem - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0004
Titel: Holter ciśnieniowy - 2 szt.
Beschreibung: Holter ciśnieniowy - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Holter EKG - 2 szt.
Beschreibung: Holter EKG - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0006
Titel: Pulsoksymetr - 5 szt.
Beschreibung: Pulsoksymetr - 5 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Echokardiograf - 2 szt.
Beschreibung: Echokardiograf - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0008
Titel: Aparat USG z głowicą kardiologiczną - 1 szt.
Beschreibung: Aparat USG z głowicą kardiologiczną - 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0009
Titel: Wózek anestezjologiczny z niezbędnym wyposażeniem - 2 szt.
Beschreibung: Wózek anestezjologiczny z niezbędnym wyposażeniem - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Szafka medyczna - 2 szt.
Beschreibung: Szafka medyczna - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0011
Titel: Stojak na kroplówki - 2 szt.
Beschreibung: Stojak na kroplówki - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Kozetka do gabinetu - 1 szt.
Beschreibung: Kozetka do gabinetu - 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Wózek zabiegowy dwupółkowy - 2 szt
Beschreibung: Wózek zabiegowy dwupółkowy - 2 szt
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Parawan do gabinetu - 2 szt.
Beschreibung: Parawan do gabinetu - 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Łóżka szpitalne z wyposażeniem - 25 szt.
Beschreibung: Łóżka szpitalne z wyposażeniem - 25 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten