2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa reagentów do instalacji odzysku fosforu z odcieków i instalacji usuwania azotu z odcieków (CZĘŚĆ A, CZĘŚĆ B).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 29% roztworu wodorotlenku sodu (NaOH) i dostawa 33 % roztworu chlorku magnezu (MgCl2)
Interne Kennung: FZ.270.7.2025.VI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24312120 Chloride
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wodorotlenku sodu (29% roztworu NaOH) dla GOŚ ŁAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 29% roztworu wodorotlenku sodu (NaOH) do instalacji usuwania azotu z odcieków oraz instalacji odzysku fosforu z odcieków zlokalizowanych w GOŚ ŁAM
Interne Kennung: FZ.270.7.2025.VI CZĘŚĆ A.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: wskazany w dokumentacji zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa chlorku magnezu (33 % roztworu MgCl2) dla GOŚ ŁAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 33 % roztworu chlorku magnezu (MgCl2) do instalacji odzysku fosforu z odcieków zlokalizowanej w GOŚ ŁAM
Interne Kennung: FZ.270.7.2025.VI CZĘŚĆ B.
Haupteinstufung (cpv): 24312120 Chloride