340196-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Teppiche, Matten und Läufer – Dynamický nákupní systém – nákup koberců
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém – nákup koberců
BeschreibungCílem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému na nákup koberců (dále jen „DNS“) pro Správu Pražského hradu (dále jen „SPH“) a Kancelář prezidenta republiky (dále jen „KPR“) ve smyslu ustanovení § 138 a násl. a ve spojení s ustanovením § 58 (užší řízení) ZZVZ. SPH plánuje zadávat dílčí veřejné zakázky v zavedeném DNS dle svých aktuálních potřeb. V rámci dílčích zakázek bude předmětem plnění dodání nových koberců dle uvedené specifikace v příslušné dílčí zakázce, jejich instalace, demontáž a likvidace stávajících koberců či podlahových krytin, doprava do sídla zadavatele, obšití lemů a případně další věcně související dodávky a služby. Pokládka nových koberců bude zpravidla probíhat na parkety nebo betonový podklad a bude vyžadováno lepení disperzními nebo sprejovými lepidly. Součástí specifikace dílčích zakázek bude často i stanovisko Odboru památkové péče KPR, dle kterého bude nutné postupovat při samotné realizaci dílčí pokládky. Zadavatel předpokládá, že v rámci zavedeného DNS bude nejčastěji poptávat metrážové koberce v různých barevných provedeních s využitím pro kanceláře a společné prostory (např. chodby či schodiště), a to zejména ve specifikacích, které jsou uvedeny v příloze č. 5 – Technická specifikace koberců zadávací dokumentace. DNS bude zaváděn pouze v jedné kategorii ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ. Do dílčích veřejných zakázek se zařazení dodavatelé mohou hlásit zcela libovolně, tzn. zařazený dodavatel se může hlásit jen do dílčích zakázek, o které bude mít zájem, a nemusí tak být schopen dodat plnění ve všech specifikacích uvedených v příloze č. 4 zadávací dokumentace. Na základě každé dílčí zakázky bude uzavřena samostatná dílčí smlouva o dílo, jejíž vzor je uveden v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Koberce a ostatní materiál dodávaný v rámci dílčích veřejných zakázek musí být vždy nový, dosud nepoužívaný, originální a první jakosti. Součástí dílčích plnění bude vždy také dodání a odevzdání koberců a dalšího materiálu v sídle zadavatele na Pražském hradě (popř. v Zámku Lány) a případně i dodání všech dokladů (záruční listy, produktové listy, návody k použití apod.) v českém jazyce, vydávají-li se k požadovanému plnění. Zadavatel bude taktéž požadovat, aby všechny koberce a práce s nimi spojené měly záruční dobu minimálně v délce 24 měsíců ode dne jejich řádného předání.
Interne KennungSPH 1205/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel postupuju pro zavedení DNS ve smyslu ustanovení § 138 a následujících ZZVZ, přičemž v zadávacím řízení bude postupovat přiměřeně k pravidlům pro užší řízení (§ 138 odst. 1 ZZVZ).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39530000 Teppiche, Matten und Läufer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531000 Teppiche
5. Los
LosLOT-0001