340211-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i zwiększenie bezpieczeństwa systemów kopii zapasowych, odtwarzania i zasilania, w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej (...)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup: Pakiet 1. Nazwa pakietu : Zakup serwerów i systemów operacyjnych do ich zarządzania, rozszerzenie powierzchni dyskowych i taśmowych na kopie zapasowe, Pakiet 2. Nazwa pakietu : Zakup urządzeń zasilania awaryjnego z projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
Interne Kennung68/PN/ZP/D/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy. Postępowanie o udzielenie zamówienia na: „Rozbudowa i zwiększenie bezpieczeństwa systemów kopii zapasowych, odtwarzania i zasilania, w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” prowadzone uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nr sprawy 8/PN/ZP/D/2026 pod nazwą: „Rozbudowa i zwiększenie bezpieczeństwa systemów kopii zapasowych, odtwarzania i zasilania , w ramach projektu pn. .,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi"; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja Dl.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia" będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” – zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 PZP, ponieważ ceny ofert z najniższą ceną przewyższały kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dostawa stanowiąca przedmiot zamówienia jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32580000 Datenanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup: Pakiet 1. Nazwa pakietu : Zakup serwerów i systemów operacyjnych do ich zarządzania, rozszerzenie powierzchni dyskowych i taśmowych na kopie zapasowe, z projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup: Pakiet 2. Nazwa pakietu : Zakup urządzeń zasilania awaryjnego z projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte