2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a servis vozidel kategorie M1 a N1 - vozy v majetku - region Severní a Východní Čechy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy a servisy, včetně dodávky materiálu a náhradních dílů, vozidel kategorie M1 a N1 ve vlastnictví zadavatele v regionu Severní a Východní Čechy.
Interne Kennung: 220250009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001