See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontzorgingsprogramma Verduurzaming Monumenten
Beschreibung: Ontzorgingsprogramma Verduurzaming Monumenten Zie Beschrijvend Document Hoofdstuk 3
Interne Kennung: RCE-EAC-TB-IUCN25100006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst voert een openbare aanbestedingsprocedure uit. De aanbestedende dienst is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met zoveel mogelijk opdrachtnemers. De wijze van opdrachtverstrekking onder de raamovereenkomst is nader uitgewerkt in paragraaf 7.7 van het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Keukentafelsessie Verduurzaamd Monument
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document hoofdstuk 3 Zie Beschrijvend Document hoofdstuk 3
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 3.5 van het Beschrijvend Document
Los: LOT-0002
Titel: Advies en Ondersteuning Verduurzaming Monument
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
Los: LOT-0003
Titel: Collectieve aanpak Verduurzaming Monumenten
Interne Kennung: 3