See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa artykułów spożywczych na potrzeby SP ZOZ w Hajnówce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów spożywczych do SP ZOZ w Hajnówce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w „Formularzu asortymentowo - cenowym” – Załączniku nr 2, będącym integralną częścią SWZ. Obejmuje on takie pakiety jak: Pakiet 1 - mięso surowe, Pakiet 2 – przetwory mięsne, Pakiet 3 – drób, Pakiet 4 – ryby, Pakiet 5 – różne produkty spożywcze, Pakiet 6 – woda butelkowa, Pakiet 7 – produkty mleczarskie, Pakiet 8 – jaja, Pakiet 9 –mrożonki owocowe i warzywne, Pakiet 10 – pieczywo, Pakiet 11 - owoce i warzywa. Przedmiot zamówienia, tj. dostawa artykułów spożywczych, musi być realizowany zgodnie z przepisami ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa, normami jakościowymi i technicznymi. Dostarczony asortyment winien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie produktów w czasie transportu do ostatecznego miejsca dostawy (pomieszczenia). Odpowiedzialność za uszkodzenia produktów do momentu ich wydania Zamawiającemu i rozmieszczenia ponosi Wykonawca. Dostarczone produkty będą oznakowane zgodnie z wymaganiami rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych.
Interne Kennung: 2026/PN/DŻiŻ/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Mięso surowe
Beschreibung: Warunki dostawy: codziennie na zamówienie w dni robocze do godz. 8:00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności Produkty czyste, bez śladów zanieczyszczeń, konsystencja jędrna, elastyczna, odkształcająca się, smak i zapach charakterystyczny dla danego rodzaju mięsa, bez oznak zaparzenia i zepsucia, mięso zbadane i oznakowane przez lekarza weterynarii, na opakowaniu powinna być naklejona etykieta z podaną klasyfikacją, masą netto, informacją o wartościach odżywczych, krajem pochodzenia, datą produkcji oraz terminem przydatności do spożycia.
Interne Kennung: LOT -0001
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Przetwory mięsne
Beschreibung: Warunki dostawy: 1 lub 2 raz w tygodniu na zamówienie telefoniczne (dostawa w środę lub czwartek od 7:00 - 12:00) Produkty czyste, bez śladów zanieczyszczeń, konsystencja jędrna, elastyczna, odkształcająca się, smak i zapach charakterystyczny dla danego rodzaju wędliny, bez oznak zepsucia, na opakowaniu powinna być naklejona etykieta z podaną klasyfikacją, masą netto, informacją o wartościach odżywczych, krajem pochodzenia, datą produkcji oraz terminem przydatności do spożycia. Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności
Interne Kennung: LOT -0002
Haupteinstufung (cpv): 15131700 Fleischzubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Warunki dostawy: 2 raz w tygodniu na zamówienie (dostawa we wtorek, środę lub czwartek), dostawa w godz. 7:00- 12:00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności
Interne Kennung: LOT -0003
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Woda butelkowa
Beschreibung: Warunki dostawy: na zamówienie
Interne Kennung: LOT -0004
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Produkty mleczarskie
Beschreibung: Warunki dostawy: mleko minimum 3 razy w tygodniu , pozostałe produkty nabiałowe na zamówienie - nie rzadziej niż 2 raz w tygodniu, dostawa w godz. 7.00- 9.00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, bez oznak zepsucia, z okresami ważności
Interne Kennung: LOT -0005
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Ryby
Beschreibung: Warunki dostawy: 2 raz w tygodniu na zamówienie (wtorek, środa lub czwartek), dostwa w godz. 7:00- 12:00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, bez oznak zepsucia i rozmrożenia, z okresami ważności
Interne Kennung: LOT -0006
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Drób
Beschreibung: Warunki dostawy: codziennie w dni robocze, dostawa do godziny 8:00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności Produkty czyste, bez śladów zanieczyszczeń, konsystencja jędrna, elastyczna, odkształcająca się, smak i zapach charakterystyczny dla danego rodzaju mięsa, bez oznak zaparzenia i zepsucia, mięso zbadane i oznakowane przez lekarza weterynarii, na opakowaniu powinna być naklejona etykieta z podaną klasyfikacją, masą netto, informacją o wartościach odżywczych, krajem pochodzenia, datą produkcji oraz terminem przydatności do spożycia.
Interne Kennung: LOT -0007
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Jaja
Beschreibung: Warunki dostawy: 1 raz w tygodniu, w stałym dniu tygodnia ustalonym z Wykonawcą, dostawa w godz. 7:00- 12:00 Jaja świeże, bez uszkodzeń, waga odpowiednia do wielkości L z terminem ważności
Interne Kennung: LOT -0008
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Mrożonki owocowe i warzywne
Beschreibung: Warunki dostawy: 2 raz w tygodniu, dostawa w godz. 7:00- 12:00 Wszystkie produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności Mrożonki warzy i owoców w opakowaniach foliowych, oznakowane w języku polskim, czyste, nieuszkodzone
Interne Kennung: LOT -0009
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Pieczywo
Beschreibung: Warunki dostawy: Chleb i bułki - od poniedziałku do soboty w godzinach od 05:00 do 05:15 ; pozostałe produkty na zamówienie, dostawa w godz. 07:00-12:00 Produkty spożywcze muszą być wysokiej jakości, bez uszkodzeń, z okresami ważności, pieczywo świeże, nie odświeżane
Interne Kennung: LOT -0010
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Owoce i warzywa
Beschreibung: Warunki dostawy: 3 - 4 razy w tygodniu, dostawa w godz. 7:00- 9:00 Produkty muszą być czyste, świeże, zdrowe, bez śladów zanieczyszczeń, bez uszkodzeń mechanicznych, i oznak zwiędnięcia, wolne od zanieczyszczeń chemicznych, wolne od obcych zapachów i smaków, pleśni, zmian gnilnych, bez oznak wyrośnięcia, gnicia, uszkodzenia przez szkodniki, mróz i słońce, typowe w kształcie.
Interne Kennung: LOT -0011
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte