See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstvoertuigen
Beschreibung: De gemeente Dalfsen heeft voor het uitvoeren van haar taken een divers wagen- en materieelpark, waarvan de objecten in eigendomsvorm zijn en grotendeels uit bedrijfsvoertuigen bestaat. Het huidige wagenpark is verouderd en moet worden vervangen. Daarom is de gemeente Dalfsen op zoek naar zes nieuwe dienstvoertuigen. De gemeente Dalfsen hecht veel waarde aan duurzaamheid en wil daarom vier elektrische dienstvoertuigen aanschaffen. De opdracht betreft het leveren van de volgende voertuigen, verdeeld in vier percelen: • Perceel 1: één elektrische gesloten bus; • Perceel 2: drie elektrische bussen met kipper (enkele cabine); • Perceel 3: één bus met kipper en autolaadkraan (dubbele cabine); • Perceel 4: één bus met kipper (dubbele cabine). Perceel 4 wordt volgens de percelenregeling van artikel 2.18 van de Aanbestedingswet 2012 één-op-één gegund. Zes dienstvoertuigen waarvan één voertuig volgens de percelenregeling wordt gegund.
Interne Kennung: 23.D.143
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Eén elektrische gesloten bus Eén elektrische gesloten bus
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Drie elektrische bussen met kipper (enkele cabine)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Eén bus met kipper en autolaadkraan (dubbele cabine)
Interne Kennung: 3