See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE USŁUG KIEROWANIA POJAZDAMI AUTOBUSOWYMI W REGULARNEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PKM SP. Z O.O. W TYCHACH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kierowania pojazdami autobusowymi w regularnej komunikacji miejskiej w PKM sp. z o.o. w Tychach w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. z dopuszczeniem składania ofert częściowych: Zadanie I- ilość przewidzianych wozokilometrów: 1 050 000 wzkm Zadanie II- ilość przewidzianych wozokilometrów 978 000 wzkm Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 598021-2024
Interne Kennung: 03/09/2024/PT/ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo zamówień publicznych z 11 września 2019 r. (t.j. Dz.U.2024.1320 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 03/09/2024/PT/ES - zadanie I
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 03/09/2024/PT/ES - zadanie II