See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu"
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia składa się z 77 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 38/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 1 Leki różne - część I
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część I", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1 Leki różne - część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 60 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: zadanie nr 2 Leki różne - część II
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część II", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2 Leki różne - część II
Los: LOT-0018
Titel: zadanie nr 3 Leki różne - część III
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część III", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 3 Leki różne - część III
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 4 Leki różne - część IV
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część IV", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4 Leki różne - część IV
Los: LOT-0020
Titel: zadanie nr 5 Alteplasum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Alteplasum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 5 Alteplasum
Los: LOT-0021
Titel: zadanie nr 6 Phytomenadionum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Phytomenadionum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 6 Phytomenadionum
Los: LOT-0022
Titel: zadanie nr 7 Leki różne - część V
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część V", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 7 Leki różne - część V
Los: LOT-0023
Titel: zadanie nr 8 Epoetin alfa
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Epoetin alfa", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 8 Epoetin alfa
Los: LOT-0024
Titel: zadanie nr 9 Glikol metoksypolietylenowy epoetyny beta
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Glikol metoksypolietylenowy epoetyny beta", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 9 Glikol metoksypolietylenowy epoetyny beta
Los: LOT-0025
Titel: zadanie nr 10 Żywienie pozajelitowe - część I
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Żywienie pozajelitowe - część I", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 10 Żywienie pozajelitowe - część I
Los: LOT-0026
Titel: zadanie nr 11 Żywienie pozajelitowe - część II
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Żywienie pozajelitowe - część II", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 11 Żywienie pozajelitowe - część II
Los: LOT-0027
Titel: zadanie nr 12 Leki różne- część VI
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część VI", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 12 Leki różne- część VI
Los: LOT-0028
Titel: zadanie nr 13 Leki różne- część VII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część VII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 13 Leki różne- część VII
Los: LOT-0029
Titel: zadanie nr 14 Leki różne- część VIII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część VIII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 14 Leki różne- część VIII
Los: LOT-0030
Titel: zadanie nr 15 Methylergotamine, Fenoteroli
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Methylergotamine, Fenoteroli ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 15 Methylergotamine, Fenoteroli
Los: LOT-0031
Titel: zadanie nr 16 Cinacalcetum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Cinacalcetum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 16 Cinacalcetum
Los: LOT-0032
Titel: zadanie nr 17 Płyny infuzyjne i do irygacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Płyny infuzyjne i do irygacji", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 17 Płyny infuzyjne i do irygacji
Los: LOT-0033
Titel: zadanie nr 18 Idarucizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Idarucizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 18 Idarucizumabum
Los: LOT-0034
Titel: zadanie nr 19 Aciclovirum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Aciclovirum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 19 Aciclovirum
Los: LOT-0035
Titel: zadanie nr 20 Lamivudinum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Lamivudinum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 20 Lamivudinum
Los: LOT-0036
Titel: zadanie nr 21 Tenofovirum disoproxilum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Tenofovirum disoproxilum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 21 Tenofovirum disoproxilum
Los: LOT-0037
Titel: zadanie nr 22 Entecavirum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Entecavirum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 22 Entecavirum
Los: LOT-0038
Titel: zadanie nr 23 Immunoglobuliny
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Immunoglobuliny", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 23 Immunoglobuliny
Los: LOT-0039
Titel: zadanie nr 24 Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m.", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 24 Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m.
Los: LOT-0040
Titel: zadanie nr 25 Nintedanibum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Nintedanibum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 25 Nintedanibum
Los: LOT-0041
Titel: zadanie nr 26 Rituximabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Rituximabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 26 Rituximabum
Los: LOT-0042
Titel: zadanie nr 27 Bevacizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Bevacizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 27 Bevacizumabum
Los: LOT-0043
Titel: zadanie nr 28 Leki różne - część IX
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część IX", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 28 Leki różne - część IX
Los: LOT-0044
Titel: zadanie nr 29 Tofacitinibum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Tofacitinibum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 29 Tofacitinibum
Los: LOT-0045
Titel: zadanie nr 30 Baricitinibum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Baricitinibum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 30 Baricitinibum
Los: LOT-0046
Titel: zadanie nr 31 Upadacitinibum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Upadacitinibum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 31 Upadacitinibum
Los: LOT-0047
Titel: zadanie nr 32 Filgotinibum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Filgotinibum ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 32 Filgotinibum
Los: LOT-0048
Titel: zadanie nr 33 Etanerceptum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Etanerceptum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 33 Etanerceptum
Los: LOT-0049
Titel: zadanie nr 34 Infliximabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Infliximabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 34 Infliximabum
Los: LOT-0050
Titel: zadanie nr 35 Adalimumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Adalimumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 35 Adalimumabum
Los: LOT-0051
Titel: zadanie nr 36 Certolizumabum pegol
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Certolizumabum pegol", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 36 Certolizumabum pegol
Los: LOT-0052
Titel: zadanie nr 37 Golimumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Golimumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 37 Golimumabum
Los: LOT-0053
Titel: zadanie nr 38 Tocilizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Tocilizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 38 Tocilizumabum
Los: LOT-0054
Titel: zadanie nr 39 Secukinumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Secukinumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 39 Secukinumabum
Los: LOT-0055
Titel: zadanie nr 40 Ixekizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Ixekizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 40 Ixekizumabum
Los: LOT-0056
Titel: zadanie nr 41 Guselkumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Guselkumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 41 Guselkumabum
Los: LOT-0057
Titel: zadanie nr 42 Lidocaini hydrochloridum + Adrenalinum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Lidocaini hydrochloridum + Adrenalinum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 42 Lidocaini hydrochloridum + Adrenalinum
Los: LOT-0058
Titel: zadanie nr 43 Żel miejscowo znieczulający
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Żel miejscowo znieczulający", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 43 Żel miejscowo znieczulający
Los: LOT-0059
Titel: zadanie nr 44 Gadobutrolum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Gadobutrolum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 44 Gadobutrolum
Los: LOT-0060
Titel: zadanie nr 45 Mleka modyfikowane - część I
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Mleka modyfikowane - część I", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 45 Mleka modyfikowane - część I
Los: LOT-0061
Titel: zadanie nr 46 Leki różne - część X
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część X", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 46 Leki różne - część X
Los: LOT-0062
Titel: zadanie nr 47 Phenobarbitali 40mg/2ml roztwór do wstrzykiwań
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Phenobarbitali 40mg/2ml roztwór do wstrzykiwań", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 47 Phenobarbitali 40mg/2ml roztwór do wstrzykiwań
Los: LOT-0063
Titel: zadanie nr 48 Leki różne - część XI
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XI", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 48 Leki różne - część XI
Los: LOT-0064
Titel: zadanie nr 49 Olanzapinum do wstrzykiwań
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Olanzapinum do wstrzykiwań", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 49 Olanzapinum do wstrzykiwań
Los: LOT-0065
Titel: zadanie nr 50 Ranibizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Ranibizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 50 Ranibizumabum
Los: LOT-0066
Titel: zadanie nr 51 Afliberceptum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Afliberceptum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 51 Afliberceptum
Los: LOT-0067
Titel: zadanie nr 52 Brolucizumabum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Brolucizumabum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 52 Brolucizumabum
Los: LOT-0068
Titel: zadanie nr 53 Materiały wiskoelastyczne - hialuronian sodu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Materiały wiskoelastyczne - hialuronian sodu", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 53 Materiały wiskoelastyczne - hialuronian sodu
Los: LOT-0069
Titel: zadanie nr 54 Andexanetum alfa
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Andexanetum alfa", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 54 Andexanetum alfa
Los: LOT-0070
Titel: zadanie nr 55 Wosk kostny
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Wosk kostny", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 55 Wosk kostny
Los: LOT-0071
Titel: zadanie nr 56 Leki różne - część XII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 56 Leki różne - część XII
Los: LOT-0072
Titel: zadanie nr 57 Wapno sodowane granulowane
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Wapno sodowane granulowane", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 57 Wapno sodowane granulowane
Los: LOT-0073
Titel: zadanie nr 58 Benzyna apteczna, formaldehyd
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Benzyna apteczna, formaldehyd", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 58 Benzyna apteczna, formaldehyd
Los: LOT-0074
Titel: zadanie nr 59 Farycymab
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Farycymab", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 59 Farycymab
Los: LOT-0075
Titel: zadanie nr 60 Proszek hemostatyczny
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Proszek hemostatyczny", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 60 Proszek hemostatyczny
Los: LOT-0076
Titel: zadanie nr 61 Olejek konopny
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Olejek konopny", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 61 Olejek konopny
Los: LOT-0077
Titel: zadanie nr 62 Romosozumab
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Romosozumab", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 62 Romosozumab
Los: LOT-0078
Titel: zadanie nr 63 Leki stosowane w poekspozycyjnej profilaktyce zakażenia HIV
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki stosowane w poekspozycyjnej profilaktyce zakażenia HIV ", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 63 Leki stosowane w poekspozycyjnej profilaktyce zakażenia HIV
Los: LOT-0079
Titel: zadanie nr 64 Leki różne - część XIII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XIII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 64 Leki różne - część XIII
Los: LOT-0080
Titel: zadanie nr 65 Leki różne - część XIV
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XIV", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 65 Leki różne - część XIV
Los: LOT-0081
Titel: zadanie nr 66 Leki różne - część XV
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XV", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 66 Leki różne - część XV
Los: LOT-0082
Titel: zadanie nr 67 Żywienie doustne, dojelitowe i pozajelitowe
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Żywienie doustne, dojelitowe i pozajelitowe", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 67 Żywienie doustne, dojelitowe i pozajelitowe
Los: LOT-0083
Titel: zadanie nr 68 Leki różne - część XVI
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne - część XVI", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 68 Leki różne - część XVI
Los: LOT-0084
Titel: zadanie nr 69 Iomeprolum
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Iomeprolum", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 69 Iomeprolum
Los: LOT-0085
Titel: zadanie nr 70 Żywienie doustne i dojelitowe
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Żywienie doustne i dojelitowe", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 70 Żywienie doustne i dojelitowe
Los: LOT-0086
Titel: zadanie nr 71 Mleka modyfikowane - część II
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Mleka modyfikowane - część II", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 71 Mleka modyfikowane - część II
Los: LOT-0087
Titel: zadanie nr 72 Leki różne- część XVII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część XVII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 72 Leki różne- część XVII
Los: LOT-0088
Titel: zadanie nr 73 FTM
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "FTM", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 73 FTM
Los: LOT-0089
Titel: zadanie nr 74 Leki różne- część XVIII
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część XVIII", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 74 Leki różne- część XVIII
Los: LOT-0090
Titel: zadanie nr 75 Leki różne- część XIX
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Leki różne- część XIX", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 75 Leki różne- część XIX
Los: LOT-0091
Titel: zadanie nr 76 Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Różne produkty lecznicze", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 76 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0092
Titel: zadanie nr 77 Immunoglobuliny ludzkie
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: "Immunoglobuliny ludzkie", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 77 Immunoglobuliny ludzkie