340300-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Dostawa symulatorów procedur medycznych w 3 pakietach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów procedur medycznych w 3 pakietach
BeschreibungZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282192 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów procedur medycznych w 3 pakietach dla potrzeb Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Na przedmiot zamówienia składają się 3 zadania częściowe (zwanych również pakietami) o ilościach i szczegółowym opisie zawartych w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ, swoim zakresem obejmujących: Pakiet nr 1: Symulatory do nauki badania oka; Pakiet nr 2: Symulatory wcześniaka do prawidłowej opieki i resuscytacji; Pakiet nr 3: Zaawansowany symulator palpacyjnego badania brzucha z systemem oceny poprawności wykonywanego badania; 3. Zakupu przedmiotu zamówienia będzie finansowany w ramach projektu Krajowy Plan Odbudowy pn. Modernizacja i doposażenie obiektów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne będącego elementem inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. Numer umowy o dofinasowanie KPOD.07.05-IP.10-0026/24/KPO/1203/2025/93. 4. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ 5. Zakupu przedmiotu zamówienia ujętego w pakietach o numerach od 1 do 3 będzie realizowany ze środków pozyskanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Wszystkie użyte materiały, zastosowane technologie oraz sposób prowadzenia i realizacji serwisu/gwarancji, gospodarka odpadami powinny być zgodne Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającym Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie wymagań zgodności z regułą DNSH "Nie Czyń Poważnych Szkód". a) fantomy wykonane z wytrzymałego materiału co pozwoli na wieloletnie użytkowanie, tym samym zmniejszając powstawanie odpadów, b) kohortacja zamówień od jednego dostawcy celem zmniejszenia śladu węglowego i zużycia paliw kopalnych, c) wykorzystanie przedmiotów zakupu do celów symulacji medycznej, z racji wykonywania i nauki procedur bez bezpośredniego narażenia na zanieczyszczenie materiałem zakaźnym (płyny ustrojowe, krew, patogeny zakaźne) pozwala na wielokrotne użytkowanie jednorazowego sprzętu medycznego w celach dydaktycznych w bezpiecznych warunkach symulacji medycznej, tym samym zmniejszając produkcję odpadów, d) przedmiot zamówienia wykorzystany do nauki w bezpiecznych warunkach symulacji medycznej pozwoli na rozwój świadomości rozsądnego gospodarowania i użytkowania sprzętu medycznego już w warunkach szpitalnych wpływając na zmniejszenie marnowania sprzętu medycznego wpływając na ekonomię oraz zmniejszenie produkcji odpadów. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w zakresie pakietów od 1 do 3 opisanych powyżej. Każdemu z Wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na wybrany przez siebie cały pakiet lub pakiety.
Vorherige Bekanntmachung197222-2026
Interne KennungGUM2026ZP0036
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3: Zaawansowany symulator palpacyjnego badania brzucha z systemem oceny poprawności wykonywanego badania
BeschreibungPakiet nr 3: Zaawansowany symulator palpacyjnego badania brzucha z systemem oceny poprawności wykonywanego badania
Interne KennungGUM2026ZP0036 - Pakiet 3