340317-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych z podziałem na 29 PAKIETÓW, stosownie do bieżących zamówień cząstkowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy dla poszczególnych pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 37568-2026
Interne Kennung: SZP 3820 – 1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet1
Beschreibung: Pakiet1
Interne Kennung: Leki Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet7
Beschreibung: Pakiet7
Interne Kennung: Leki Pakiet 7