See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa implantów ortopedycznych dla potrzeb Oddziału Urazowo - Ortopedycznego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę implantów ortopedycznych dla potrzeb Oddziału Urazowo - Ortopedycznego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Postępowanie podzielone jest na 12 Grup asortymentowych. GRUPA 1 - Implanty do zaopatrzenia złamań kończyn (KOMIS) GRUPA 2 - Implanty do leczenia złamań w obrębie ręki, nadgarstka, stopy, obojczyka i szyjki kości udowej (KOMIS) GRUPA 3 – Proteza głowy kości promieniowej (ZAKUP) GRUPA 4 - Implanty do naprawy chrząstek (KOMIS) GRUPA 5 - Implanty do zaopatrzenia łąkotki (KOMIS) GRUPA 6 - Implanty artroskopowe (KOMIS) GRUPA 7 - Implanty do zaopatrzenia złamań miednicy (ZAKUP) GRUPA 8 - Implanty do złamań kończyny dolnej i górnej (KOMIS) GRUPA 9 - Akcesoria pompy artroskopowej (ZAKUP) GRUPA 10 - Asortyment stalowy (ZAKUP) GRUPA 11 - Sztuczne więzadło ACL (ZAKUP) GRUPA 12 - Materiał do leczenia zakażeń (KOMIS)
Vorherige Bekanntmachung: 89778-2026
Interne Kennung: SzS.ZP.261.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) przedmiotowe środki dowodowe tj.: - oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP (Załącznik nr 5 do SWZ) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1 - Implanty do zaopatrzenia złamań kończyn (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 59 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: GRUPA 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 6 ust. 1, w „okresie podstawowym” określonym w § 11 umowy. 2. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 6 ust. 1 umowy. 3. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 4. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 5. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. 6. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. 7. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2 - Implanty do leczenia złamań w obrębie ręki, nadgarstka, stopy, obojczyka i szyjki kości udowej (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 94 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: GRUPA 2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3 – Proteza głowy kości promieniowej (ZAKUP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Głowa modularna endoprotezy głowy kości promieniowej. Głowa o budowie modularnej, składająca się z nasadki wykonanej ze stopu kobaltu, oraz wkładki polimerowej wykonanej z PEEK OPTIMA Wear Performance. Dostarczana w stanie złożonym (połączenie nasadki oraz wkładki jest nierozłączne), sterylnym. Dostępna w 9 wariantach rozmiarowych: średnica głów 20, 22, 24 mm, wysokość głów 10, 12, 14 mm. Głowa współpracuje z trzpieniem standardowym oraz kątowym, na zasadzie przegubu kulistego (średnica kuli trzpienia Ø6) umożliwiającego ruchy rotacyjne oraz odchylenie głowy na boki o kąt 15° w stosunku do osi trzpienia (pełen zakres odchylenia – 30°). 1a głowa szt 2 1b trzpień szt 2
Interne Kennung: GRUPA 3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4 - Implanty do naprawy chrząstek (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Membrana z rejestracją do leczenia ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych, stanowiąca podłoże dla mezenchymalnych komórek macierzystych ludzkiego szpiku kostnego zbudowana w 100% z półsyntetycznej pochodnej kwasu hialuronowego. Wymiany membramy 2x2 cm i 5x5cm. Dzięki adhezji oraz możliwości wszczepienia membrany dowolną stroną membrana jest łatwa do założenia podczas zabiegów artroskopowych. W przypadku gdy ubytek jest obwiedziony zdrową chrząstką membrana nie wymaga dodatkowej fiksacji co obniża koszt procedury. 1a Wymiary membrany 2cm x 2cm, szt. 2 1b Wymiary membrany 5cm x 5cm, szt. 4 2 Sterylny drut do stymulacji szpiku kostnego wykonany ze stopu niklu i tytanu o długości 236 mm i średnicy 1 mm, pozwalający na wykonanie powtarzanych otworów w warstwie podchrzęstnej kości o średnicy 1 mm i głębokości od 8 do 9 mm. Koniec proksymalny drutu specjalnie wzmocniony i dostosowany do uderzania młotkiem. W skład instrumentarium niezbędnego do wykonania procedury wchodzą elementy przeznaczone do sterylizacji: uchwyt prowadzący z 15* kątem zgięcia w odcinku dystalnym, uchwyt prowadzący A-Curve oraz element cofający drut. 2a Drut prowadzący 15* szt. 5
Interne Kennung: GRUPA 4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5 - Implanty do zaopatrzenia łąkotki (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 System przeznaczony do szycia uszkodzonej łąkotki typu "all inside". Skład materiałowy: rączka; ABS, prowadnica; stal nierdzewna, implanty (2); PEEK, szwy; wzmocniony UHMWPE. Kąt zagięcia igły; 16 stopni. szt 10
Interne Kennung: GRUPA 5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6 - Implanty artroskopowe (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 19 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: GRUPA 6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7 - Implanty do zaopatrzenia złamań miednicy (ZAKUP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 20 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: GRUPA 7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8 - Implanty do złamań kończyny dolnej i górnej (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 43 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: GRUPA 8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9 - Akcesoria pompy artroskopowej (ZAKUP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1. Jednorazowa kaseta z drenami w torze napływu (niebieska), kompatybilna z pompą artroskopową CrossFlow op/10szt op/10szt 1 2. Jednorazowa kaseta z drenami w torze napływu (czerwona), kompatybilna z pompą artroskopową CrossFlow op/10szt op/10szt 1
Interne Kennung: GRUPA 9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10 - Asortyment stalowy (ZAKUP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1. Gwóźdź Kirschnera od fi 0.8-3,0mm długość 150mm szt 200 2. Gwóźdź Kirschnera od fi 0.8-3,0mm długość 310mm szt 200 3. Grot Steinmanna-Gruca od fi 3,0-5,0mm długość od 80mm do 250mm szt 20 4. Gwóźdź Steinmanna z końcówką trójkątną od fi 4,0-5,0mm długość od 80mm do 500mm szt 50 5. Gwóźdź Kirschnera gwintowany od fi 0.6-3,0mm długość 150-380mm szt 200 6. Gwóźdź Steinmanna z końcówką trójkątną od fi 4,0-5,0mm długość od 100mm do 500mm szt 20 7. Pętla drutu od fi 0.8-1.8mm długość 5m szt 30 8. Groty typu Schanz samowiecące/samotnące fi od 3,0-6,0mm długość od 80-250mm wykonane z tytanu lub stali austenicznej szt 200
Interne Kennung: GRUPA 10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11 - Sztuczne więzadło ACL (ZAKUP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1. Syntetyczna taśma 7 x 710 mm poliestrowa o tubularnej, rurowatej strukturze przeznaczonej do pierwotnej i rewizyjnej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego wraz z elementami fiksacyjnymi (kaniulowane, tytanowe śruby interferencyjne). Bioneutralna, dziana struktura poliestrowa o tubularnym - rurowatym kształcie (pusta wewnątrz) do pierwotnej oraz rewizyjnej rekonstrukcji ACL. Zgrzewane, płaskie końce zapobiegają jej strzępieniu podczas przeprowadzania implantu przez tunele i tkanki kostne. Otwarty układ splotu stymuluje jej przerastanie zorganizowaną tkanką łączną i odtwarzanie na jej bazie struktur więzadłowo-ścięgnowych, zalecana też jako augmentacja niewydolnego ACL (WKP). Zakłada opcję samodzielnego stosowania bądź z przeszczepem autogennym lub allogennym. Konstrukcja umożliwia fiksację udową za pomocą andobuttonu, cross-pinu lub śruby interferencyjnej, fiksacja piszczelowa za pomocą śruby interferencyjnej. szt 2 2. Śruba tytanowa, interferencyjna, kaniulowana specjalnie zaprojektowana do fiksacji struktur poliestrowych. Obły, "miękki" gwint i stożkowaty koniec umożliwiają fiksację bez uszkodzenia struktur implantów. Szerokość zaoblonego gwintu tzw. łysinka śruby nie mniejsza niż 0,8 mm. Rozmiary od 7 mm x 30 mm do 9 mm x 30 mm. szt 4
Interne Kennung: GRUPA 11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12 - Materiał do leczenia zakażeń (KOMIS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Uwodniony siarczan wapnia czystości farmaceutycznej (PG) używany do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowoszkieletowym oraz w tkankach miękkich. Materiał biodegradowalny i biokompatybilny 1a 10cc szt 5 1b 20cc szt 5
Interne Kennung: GRUPA 12