340403-2026 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Przewóz uczniów wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przewozu do jednostek oświatowych na terenie Gminy Wołów w roku szkolnym 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewóz uczniów wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przewozu do jednostek oświatowych na terenie Gminy Wołów w roku szkolnym 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Wołów w roku szkolnym 2026/2027. Zamówienie przewiduje przewóz dzieci (dowóz do szkół i przedszkoli, a także odwiezienie do miejsca zamieszkania) wraz z zapewnieniem opieki w trakcie przewozu w dni nauki w roku szkolnym 2026/2027. Organizacja roku szkolnego jest uregulowana Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1211).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień