340432-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Lokales Netz – Zavedení privátní 5G sítě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení privátní 5G sítě
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je dodávka hardwarového zařízení, software a licencí pro zavedení privátní 5G sítě v zařízení zadavatele a dále též dodávka koncových zařízení, které budou na této síti zadavatelem využívány. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZavedení privátní 5G sítě