340448-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – P.24.2026.IP Zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P.24.2026.IP Zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Beschreibung: Zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Obecnie obowiązujące umowy na dostawę opatrunków, mimo iż formalnie obowiązują do lipca 2026 r., ulegają przedterminowemu wyczerpaniu z uwagi na zwiększone zużycie asortymentu wynikające z bieżących potrzeb oddziałów szpitalnych oraz wzrostu liczby wykonywanych świadczeń medycznych. Zaistniała sytuacja powoduje realne ryzyko braku ciągłości dostaw materiałów opatrunkowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oddziałów szpitalnych oraz zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych pacjentom. Z uwagi na charakter działalności Zamawiającego oraz konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zdrowia i życia pacjentów, zachowanie standardowych terminów składania ofert mogłoby doprowadzić do powstania przerwy w dostawach niezbędnego asortymentu medycznego. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia i koniecznością zabezpieczenia ciągłości realizacji świadczeń medycznych. W ocenie Zamawiającego zastosowanie skróconego terminu składania ofert pozostaje proporcjonalne do okoliczności sprawy oraz nie ogranicza uczciwej konkurencji i możliwości przygotowania ofert przez wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Gaza mb
Beschreibung: Część nr 1 - Gaza mb
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Gaza opatrunkowa jałowa
Beschreibung: Część nr 2 - Gaza opatrunkowa jałowa
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Opaski gipsowe
Beschreibung: Część nr 3 - Opaski gipsowe
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Lignina, wata opatrunkowa
Beschreibung: Część nr 4 - Lignina, wata opatrunkowa
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Serwety gazowe po 3 sztuki
Beschreibung: Część nr 5 - Serwety gazowe po 3 sztuki
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Serwety gazowe po 2 sztuki
Beschreibung: Część nr 6 - Serwety gazowe po 2 sztuki
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Bandaże
Beschreibung: Część nr 7 - Bandaże
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Opaski elastyczne sterylne
Beschreibung: Część nr 8 - Opaski elastyczne sterylne
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Opaski kohezyjne podtrzymujące
Beschreibung: Część nr 9 - Opaski kohezyjne podtrzymujące
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Rękawy opatrunkowe
Beschreibung: Część nr 10 - Rękawy opatrunkowe
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Tupfery
Beschreibung: Część nr 11 - Tupfery
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Setony
Beschreibung: Część nr 12 - Setony
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Opatrunek oczny
Beschreibung: Część nr 13 - Opatrunek oczny
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Kompresy gazowe niesterylne
Beschreibung: Część nr 14 - Kompresy gazowe niesterylne
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Kompresy gazowe jałowe z RTG
Beschreibung: Część nr 15 - Kompresy gazowe jałowe z RTG
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Kompresy gazowe jałowe
Beschreibung: Część nr 16 - Kompresy gazowe jałowe
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Plastry
Beschreibung: Część nr 17 - Plastry
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Plaster do kaniul transparentny
Beschreibung: Część nr 18 - Plaster do kaniul transparentny
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Opatrunki jałowe z warstwą chłonną
Beschreibung: Część nr 19 - Opatrunki jałowe z warstwą chłonną
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Przylepce do łączenia ran
Beschreibung: Część nr 20 - Przylepce do łączenia ran
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Opatrunki foliowe I
Beschreibung: Część nr 21 - Opatrunki foliowe I
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Opatrunki foliowe II
Beschreibung: Część nr 22 - Opatrunki foliowe II
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Chłonny uciskowy opatrunek hemostatyczny
Beschreibung: Część nr 23 - Chłonny uciskowy opatrunek hemostatyczny
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Spray do usuwania opatrunków
Beschreibung: Część nr 24 - Spray do usuwania opatrunków
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Gaziki nasączone alkoholem
Beschreibung: Część nr 25 - Gaziki nasączone alkoholem
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Opatrunki parafinowe
Beschreibung: Część nr 26 - Opatrunki parafinowe
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27- Opatrunek hydrowłóknisty z Ag
Beschreibung: Część nr 27- Opatrunek hydrowłóknisty z Ag
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Opatrunki specjalistyczne z jodopowidonem
Beschreibung: Część nr 28 - Opatrunki specjalistyczne z jodopowidonem
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Opatrunek hydroaktywny
Beschreibung: Część nr 29 - Opatrunek hydroaktywny
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Jałowe opatrunki do rurek tracheostomijnych
Beschreibung: Część nr 30 - Jałowe opatrunki do rurek tracheostomijnych
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Opatrunki hydrokoloidowe
Beschreibung: Część nr 31 - Opatrunki hydrokoloidowe
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Opatrunki piankowe I
Beschreibung: Część nr 32 - Opatrunki piankowe I
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Opatrunki piankowe II
Beschreibung: Część nr 33 - Opatrunki piankowe II
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Opatrunek z superabsorbentem
Beschreibung: Część nr 34 - Opatrunek z superabsorbentem
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Proszek hemostatyczny
Beschreibung: Część nr 35 - Proszek hemostatyczny