2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na realizaci a implementaci systému registru stran spoléhajících se na peněženku EUDIW (RRP)
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na jejímž základě budou uzavírány dílčí smlouvy na služby týkající se předmětu plnění vymezeného níže. Dílčí smlouvy mohou být uzavírány až do finančního limitu rámcové dohody, který je 91.650.000,- Kč bez DPH. Limit se také vztahuje na jednotkové ceny uvedené v nabídce vybraného dodavatele, které v rámci plnění nemohou být překročeny. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je realizace a implementace včetně podrobné prováděcí analýzy a rozvoje a podpory provozu systému – registru stran spoléhajících na peněženku EUDIW v souladu s požadavky nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 1183/2024, kterým se mění nařízení (EU) č. 910/2014 včetně prováděcích aktů těchto nařízení. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 4 této ZD) a v její příloze č. 5 (Technická specifikace) č. 5a (Bližší specifikace požadavků na podporu provozu a rozvoj),
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na jejímž základě budou uzavírány dílčí smlouvy na služby týkající se předmětu plnění vymezeného níže. Dílčí smlouvy mohou být uzavírány až do finančního limitu rámcové dohody, který je 91.650.000,- Kč bez DPH. Limit se také vztahuje na jednotkové ceny uvedené v nabídce vybraného dodavatele, které v rámci plnění nemohou být překročeny. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je realizace a implementace včetně podrobné prováděcí analýzy a rozvoje a podpory provozu systému – registru stran spoléhajících na peněženku EUDIW v souladu s požadavky nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 1183/2024, kterým se mění nařízení (EU) č. 910/2014 včetně prováděcích aktů těchto nařízení. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 4 této ZD) a v její příloze č. 5 (Technická specifikace) a č. 5a (Bližší specifikace požadavků na podporu provozu a rozvoj).
Interne Kennung: N006/26/V00002507
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě ukončení rámcové dohody před uplynutím doby plnění veřejné zakázky dle čl. 2.6 této ZD, vyhrazuje si zadavatel možnost nahradit vybraného dodavatele jiným dodavatelem, a to konkrétně dalším v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení. S tímto dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda pouze v případě, že i v této době bude dodavatel splňovat veškeré stanovené zadávací podmínky, včetně požadavků na kvalifikaci. Pokud dodavatel, který se umístil další v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, neposkytne zadavateli součinnost k uzavření rámcové dohody či nesplní veškeré stanovené zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel možnost oslovit dalšího dodavatele v pořadí dle výsledků hodnocení tohoto zadávacího řízení, a možnost tento postup opakovat až do vyčerpání všech dodavatelů v pořadí.