340475-2026 - Wettbewerb
Polen – Kriegsschiffe und zugehörige Teile – Dostawa tśm do systemu głębinowego Ukwiał 207
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tśm do systemu głębinowego Ukwiał 207
BeschreibungSzczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą Zamawiający przekaże Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung09/KPW/TO/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenspilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana koniecznością zrealizowania dostawy w roku 2026 r. (szacowany czas realizacji: 8 miesięcy od udzielenia zamówienia)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35500000 Kriegsschiffe und zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa zwijarki pępowiny do systemu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 1
LosLOT-0002
TitelDostawa pępowiny 500M-760-12 pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 2
LosLOT-0003
TitelDostawa zasilacza pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 3
LosLOT-0004
TitelDostawa systemu nawigacyjnego Kongsberg MicroPAP pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 4
LosLOT-0005
TitelDostawa Przenośnej Konsoli Operatora (PKO) pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 5
LosLOT-0006
TitelDostawa haka odrzutnego do wodowania pojazdów - Imenco Micro Latch 0,5Te - systemu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 6
LosLOT-0007
TitelDostawa wózka do przechowywania oraz uzbrajania pojazdu głębinowego Ukwiał 207
Interne Kennung09/KPW/TO/2026 - cz. 7
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35500000 Warships and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 09/KPW/TO/2026 - cz. 7