2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace fotovoltaické elektrárny na ČOV ve městě Litovel
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace fotovoltaické elektrárny za účelem výroby elektrické energie určené pouze pro vlastní spotřebu elektřiny spojenou s procesem čištění odpadních vod, v areálu čistírny odpadních vod. Zadavatel hodlá realizovat v areálu čistírny odpadních vod fotovoltaickou elektrárnu (dále jen „výrobna FVE“) za účelem výroby elektrické energie určené pouze pro vlastní spotřebu elektřiny spojenou s procesem čištění odpadních vod. Přednostně k tomu budou využity volné plochy ve vymezené části areálu čistírny a dále pak střechy vybraných objektů. Západním směrem od provozní budovy na přilehlém parkovišti pak bude dále instalován minimálně jeden stojan (dále jen „nabíjecí stanice“) na dobíjení elektromobilů s dvojicí dobíjecích bodů. Protože zadavatel si není jist, jak optimálně - z hlediska technického provedení potažmo ekonomické hospodárnosti, má být výrobna FVE, tak i nabíjecí stanice v areálu ČOV realizována (dále jen „Dílo“), rozhodl se využít pro výběr zhotovitele metodu Design & Build, jejíž součástí je současně i vyhotovení konečného návrhu a následné realizační projektové dokumentace Díla (dále jen „projektová dokumentace pro provádění Díla“ či zkráceně pouze „DPS“). Protože vybraný dodavatel ponese odpovědnost za finální technické pojetí Díla, součástí plnění je rovněž i: (i) zajištění výchozí revize osobou, kterou určí zadavatel; (ii) vyhotovení dokumentace skutečného provedení Díla (dále jen „DSPS“); (iii) vyhotovení veškeré technické dokumentace, provedení zkoušek a další nezbytná součinnost pro možné získání povolení typu „UPOS“ a následně „UTP“ pro výrobnu FVE ze strany místně příslušného provozovatele distribuční soustavy respektující v době uvedení do provozu platná Pravidla provozování distribuční soustavy; (iv) zajištění souhlasných stanovisek dotčených orgánů státní správy, které jsou podmínkou pro vydání kolaudačního rozhodnutí; (v) vyhotovení veškeré potřebné dokumentace a další nezbytná součinnost pro možné získání licence na výrobu elektřiny od Energetického regulačního úřadu; (vi) vyhotovení veškeré potřebné dokumentace a další nezbytná součinnost k možné úspěšné registraci výrobny FVE v Centrálním systému Operátora trhu s elektřinou; (vii) proškolení zadavatelem určených osob na řádnou obsluhu výrobny FVE a dobíjecí(ch) stanic(e). Blíže viz "Organizačně právní a technická část zadávací dokumentace".
Interne Kennung: Litovel_FVE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31158100 Batterieladegeräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232221 Umspann-Unterstation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09330000 Solarenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31158100 Batterieladegeräte, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232221 Umspann-Unterstation