See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KURSY TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE DLA PERSONELU LATAJĄCEGO I NAZIEMNEGO NA ŚMIGŁOWIEC S70I WS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej dla personelu latającego i naziemnego. W związku z powyższym usługa ta będzie obejmować przeprowadzenie kursów dla pilotów w zakresie uzyskania uprawnień i dopuszczeń niezbędnych do rozpoczęcia szkolenia w powietrzu na śmigłowcu S-70i WS (konfiguracja przygotowana dla Wojsk Specjalnych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej). Zakres zamówienia obejmuje również przeprowadzenia kursu dla personelu Crew Chief w celu uzyskania uprawnień umożliwiających wykonywanie bezpośredniej obsługi technicznej oraz realizowanie lotów w składzie załogi śmigłowca S-70i WS. Ponadto przedmiot zamówienia zawiera przeszkolenie personelu obsługi naziemnej, personelu Obiektywnej Kontroli Lotów oraz personelu zabezpieczenia wysokościowo-ratowniczego w celu uzyskania uprawnień umożliwiających wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności obsługowych wymaganych do prawidłowej eksploatacji śmigłowca S-70i WS, jak również przeprowadzenie obsług na poziomie warsztatowym zapewniającym zachowanie ciągłości eksploatacyjnej statku powietrznego.
Interne Kennung: 6/OB/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Przeprowadzenie kursu dla pilotów na śmigłowiec S70i WS, nieposiadających wcześniej kwalifikacji na w/ w śmigłowcu w zakresie uzyskania uprawnień i dopuszczeń niezbędnych do rozpoczęcia szkolenia w powietrzu na śmigłowcu S70i WS.
Beschreibung: Przeprowadzenie kursu dla pilotów na śmigłowiec S70i WS, nieposiadających wcześniej kwalifikacji na w/w śmigłowcu w zakresie uzyskania uprawnień i dopuszczeń niezbędnych do rozpoczęcia szkolenia w powietrzu na śmigłowcu S70i WS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do zaproszenia.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Przeprowadzenie kursu dla personelu Crew Chief, obsługi naziemnej, personelu Obiektywnej Kontroli Lotów oraz personelu zabezpieczenia wysokościowo-ratowniczego
Beschreibung: Przeprowadzenie kursu dla personelu Crew Chief, obsługi naziemnej, personelu Obiektywnej Kontroli Lotów oraz personelu zabezpieczenia wysokościowo-ratowniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do zaproszenia.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Kurs teoretyczny oraz praktyczny dla personelu obsługi naziemnej w zakresie obsługi silnika T700-GE-701D na poziomie I (Intermediate)
Beschreibung: Kurs teoretyczny oraz praktyczny dla personelu obsługi naziemnej w zakresie obsługi silnika T700-GE-701D na poziomie I (Intermediate). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do zaproszenia.
Interne Kennung: Zadanie 3